Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна arrow Конкурси arrow Результати регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2012 році
Результати регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2012 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
06.06.2012

Результати регіонального етапу Всеукраїнького конкурсу «100 кращих товарів України» у 2012 році

 

Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році, який проводиться під патронатом Президента України. На Полтавщині у ньому взяли участь 16 підприємств, які представили на суд компетентного журі 18 видів продукції.

На засіданні регіональної конкурсної комісії, яку очолює заступник голови Полтавської облдержадміністації Олена Адамович, визначили шістьох переможців, які і представлять нашу область на загальнодержавному рівні.

 

ПЕРЕМОЖЦІ:

 

1. АТ «Пирятинський  сирзавод» - одне з найбільших підприємств по виробництву твердих сирів, обладнане на європейському рівні сучасним обладнанням провідних фірм Польщі, Німеччини, Швеції.

      Сирзавод виробляє понад 45 тонн продукції на добу, вона користується  попитом, як на українському, так і на російському ринках.

      Колектив заводу працює над  технічним переоснащенням підприємства, вдосконаленням  технологій, розширенням асортименту. В 2006 році встановлено нову автоматизовану лінію з виготовлення сирів твердих виробництва іспанської фірми Fibosa.

АТ «Пирятинський сирзавод» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ІSО 9001:2008 та ІSО 22000:2005.

 

Конкурсна продукція сир твердий «Левове серце» зі смаком та ароматом пряжених вершків. Висококалорійний продукт, енергетична цінність 100 г сиру – 344 ккал, вміст жиру – 28,5 г,  білку 22,0 г, і до 2 % органічної солі. В процесі дозрівання набуває ніжної, пластичної консистенції, вираженого сирного, вершкового смаку, білок видозмінюється, стає розчинним і майже повністю засвоюється  організмом людини. 

          Після запровадження виробництва фасованого сиру в плівку «флоу-пак» в середовищі інертного газу сир ще більше став приваблювати покупців. Протягом всього періоду виробництва сиру претензій щодо його якості не надходило.

 

 

2. ТОВ «Укрпродснекгруп»  – працює на ринку України з вересня 2009 року під торговою маркою «Вкусняшки от Сашки», а з листопада 2010 року ще і «Народна марка».  Підприємство займається виробництвом насіння соняшника обсмаженого, насіння соняшника підсоленого обсмаженого, ядер насіння соняшника обсмажених, ядер бобів арахісу обсмажених підсолених із смако-ароматичними               добавками, фісташок у шкаралупі підсолених обсмажених. Рік за роком підприємство демонструє постійність та стабільність. Головним принципом є – оптимальне співвідношення ціна – якість, у чому мали змогу переконатися постійні споживачі їхньої продукції.

Конкурсна продукція - насіння соняшника обсмажене ТМ «Вкусняшки от Сашки» та «Народна марка». При виробництві використовується особлива технологія смаження, яка дозволяє посилити аромат насіння та покращити його смак. Продукція виробляється із високоякісної вітчизняної сировини з використанням сучасних технологій. Яскрава кольорова гамма упаковки дозволяє продукту вигідно виділятися на фоні продуктів - конкурентів.

Така увага до вище перелічених аспектів відображає прагнення підприємства виробляти продукцію, яка наділена відмінними смаковими якостями та корисна для здоров’я. Завдяки цьому продукт поступово набуває визнання серед споживачів та складає достойну конкуренцію існуючим виробникам – аналогам.

 

 

 3. ПП «ВКФ «Суворов» (м.Кременчук) - одна з провідних кондитерських фабрик України. Основним напрямком діяльності підприємства є виробництво кондитерських виробів. Асортиментний ряд продукції налічує понад двісті найменувань солодких виробів, в який входять цукерки, печиво, кекси, мармелад та різноманітні східні солодощі. ПП «ВКФ «Суворов» сертифіковано на відповідність вимогам міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007.

ТМ «СУВОРОВ» постійно нарощує темпи, обсяги виробництва і продажів, та запрошує до співпраці нових партнерів!

 

Конкурсна продукція - східні солодощі типу м’яких цукерок. Східні солодощі - один із найпопулярніших кондитерських виробів. Виробляються з натуральних інгредієнтів. Використання високоякісної сировини, сучасного обладнання, суворий контроль на всіх етапах виробництва, в поєднанні з роботою висококваліфікованого колективу підприємства, гарантують високу якість продукції. Широка дистриб'юторська торгівельна мережа охоплює всі регіони України, ближнє зарубіжжя, що сприяє ефективному збуту. А постійне розширення асортименту, зручне фасування, святкова обгортка, доступні ціни роблять продукцію бажаною й улюбленою.

 

 4. ТОВ «Салекс Абсолют» (м.Кременчук) є одним з найвідоміших виробників на кондитерському ринку не тільки України, а й країн СНД. Сьогодні компанія випускає більш ніж 100 найменувань кондитерських виробів. Ретельне дотримання всіх технологічних тонкощів дозволяє досягти прекрасних смакових якостей. Різноманітність асортименту дозволяє задовольнити потреби великого кола споживачів. Відмінне співвідношення ціни та якості, цікавий дизайн оцінили підприємства оптової та роздрібної торгівлі та покупці. Продукція ТМ «Салекс» - це, перш за все, висока якість, традиційні технології та оригінальні рецепти.

 

 Конкурсна продукція - печиво здобне «Абрикоска» це - пісочне печиво з начинкою із повидла з ароматом абрикосу, обсипане цукровою пудрою користується стійким високим попитом в оптових і роздрібних торгових точках. При використанні традиційної технології пекарі нашого підприємства виробляють печиво вишуканої форми і приємного смаку. Споживчі властивості здобного печива «Абрикоска» високо оцінюють і експерти різних дегустаційних конкурсів України, а також наші партнери з Молдови.

 

Конкурсна продукція - східні ласощі щербет «Арахісовий» - це кондитерський виріб, велика частина якого складається з цукру, а також патоки, ядер горіхів та інших компонентів. Це продукт, що відрізняється приємними смаком і ароматом, красивим зовнішнім виглядом, високою харчовою цінністю, калорійністю і гарною засвоюваністю.

 

Конкурсна продукція - цукерки «Пташине молоко» виробляють з молочних мас збиванням сиропу з агаром і яєчним білком, а потім додають масло вершкове і молоко згущене. При виробництві цукерок використовують переважно високоякісну сировину регіональних виробників. Цукерки, глазуровані шоколадною глазур’ю характеризуються високими споживними властивостями і мають стійкий попит у населення.

 

 

 5. ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», у складі концерну «Укрросметал» - це сучасне багатопрофільне підприємство з високим виробничим та науково-технічним потенціалом. Основний спектр діяльності - енергетичне та компресорне машинобудування. Багаторічний досвід та традиції незмінно забеспечують заводу лідируючі позиції в цих галузях не тільки в Україні, але і в країнах СНД. ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» сертифіковано на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001-2008.

 

Конкурсна продукція - установка компресорна гвинтова стаціонарна ВВУ-5/7. Розроблена спеціалістами заводу технологія маловитратного виробництва стисненного повітря лежить в основі створення і освоєння вперше в Україні гвинтової компресорної установки - сучасного енергозберегаючого обладнання. Установка оснащена мікропроцесорною системою керування, системою регулювання продуктивністю, яка здійснює ступінчату економію єлектроенергії за рахунок переводу установки на холостий хід (номінальна потужність складає 30% від номінальної). Високоефективна система очистки забезпечує отримання стисненного повітря з остаточним змістом масла 1-3 мг/м3. Використання шумоізолюючих матеріалів в конструкції кузова компресорної установки в сокупності з встановленними віброопорами під силовий агрегат та спеціальною компановкою вузлів вентилятора забезпечує низький, комфортний рівень шуму. Крім того, маючи сучасний дизайн і високу надійність у роботі установка легка в обслуговуванні. Установка завоювала повагу і схвальні відгуки споживачив за зручність у користуванні.

 

 

 6. Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут вагонобудування» (ДП «УкрНДІВ») (м.Кременчук) – єдиний в Україні науково-дослідний інститут в галузі рухомого складу магістрального та відомчого залізничного транспорту. Політика і стратегія ДП «УкрНДІВ» орієнтовані на теперішні та майбутні інтереси, потреби та очікування переважної більшості зацікавлених сторін. У ДП «УкрНДІВ» впроваджено та сертифіковано систему управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

 

Конкурсна продукція - дослідження та експериментальні розробки в галузі природничих та технічних наук. ДП «УкрНДІВ» є головною науковою організацією, що формує поточну та перспективну науково-технічну політику галузі за напрямком «Розробка та проектування рухомого складу магістрального та відомчого залізничного транспорту» і сумісних напрямків. Виконання науково-технічної та дослідно-конструкторської діяльності забезпечують освоєння виробництва нових одиниць рухомого складу, технічне переозброєння і реконструкцію підприємств машинобудування для залізничного транспорту, підвищення технічного рівня та конкурентоспроможності підприємств.

 

7. ТОВ «АМАРАНТ» (м.Полтава) – одне з найбільш динамічно зростаючих підприємств в Полтавській області, одним з головних видів діяльності якого є переробка насіння соняшника та виробництво нерафінової соняшникової олії. Виробництво олії побудовано на використанні двох технологій – «холодного та гарячого» пресування.

 Продукція підприємства користується стабільним попитом на національному ринку. Висока якість соняшникової олії досягнута за рахунок здійснення сертифікації за міжнародними стандартами системи управління якості та харчової безпеки (ISO 9001: 2009 та ISO 22000:2007).

 

Конкурсна продукція - олія соняшникова нерафінована холодного пресування першого віджиму вищого та першого ґатунку. Для виробництва соняшникової олії підприємство використовує технології холодного (англ. “first cold press”) та гарячого пресування, що дозволяє максимально зберегти усі корисні її властивості. Для досягнення максимально корисних показників продукції на підприємстві встановлено новітнє обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва. Сировина, що поставляється для переробки, вирощується виключно в екологічно чистих регіонах Полтавської області. Корисність та якість продукту в порівнянні з невисокою ціною – це те, що приваблює покупців. Продукція реалізується оптовими партіями вітчизняним підприємствам.

 

 

 8. ПП «АМАРАНТ-АГРО» – одне з динамічно зростаючих підприємств в Полтавській області, одним з головних видів діяльності якого є виробництво яєць курячих харчових. Продукція підприємства користується стабільним попитом на національному ринку. Висока якість яєць курячих харчових досягнута за рахунок здійснення сертифікації за системами управління за міжнародними стандартами системи управління якості та харчової безпеки (ISO 9001: 2009 та ISO 22000:2007).

 

Конкурсна продукція - яйця курячі харчові. Для виробництва яєць курячих харчових підприємство використовує традиційні технології, які дозволяють максимально зберегти усі корисні  властивості продукту. На підприємстві встановлено обладнання вітчизняного виробництва. Сировина, що постачається для переробки кормів для птиці, вирощується виключно в екологічно чистих регіонах Полтавської області. Корисність та якість продукту в порівнянні з невисокою ціною – це те, що приваблює покупців. Продукція реалізується оптовими партіями вітчизняним підприємствам. 

 

ФІНАЛІСТИ:

 

 

 1. ТОВ «ВЕЛС» (м.Миргород) - одне з провідних підприємств в галузі легкої промисловості України. Основним видом діяльності швейної фабрики є виробництво чоловічих класичних костюмів, брюк і піджаків. Висока якість виробів забезпечується застосуванням новітніх технологій виробництва та постійним оновленням лінії виробництва, що дозволяє продукції підприємства гідно конкурувати з продукцією інших українських виробників. Завдяки сумлінній праці висококваліфікованих спеціалістів тут розробляють колекції одягу з урахуванням нових тенденцій у сфері чоловічої моди, слідуючи передовим напрямкам розвитку галузі, що наочно відображають створювані колекції чоловічого одягу, які добре відомі клієнтам своєю якістю, бездоганним кроєм,широким асортиментом і конкурентними цінами.

 

Конкурсна продукція - костюм чоловічий Р06/1,В06. Костюм  Р06/1,В06 - виріб, який ідеально підходить не тільки для роботи в офісі, а й для ділових поїздок, відряджень, тому, що довгий час зберігає свій зовнішній вигляд, не втрачаючи своїх споживчих властивостей. Все це забезпечується використанням якісних комплектуючих матеріалів від відомих європейських виробників, сучасних тканин, ретельно підібраної фурнітури та бездоганним пошиттям костюму.

 

 

2. Публічне акціонерне товариство «Кременчуцький колісний завод» – це спеціалізоване підприємство з виробництва коліс до автомобільної та сільськогосподарської техніки, причепів вантажних до легкових автомобілів. Освоєння нових видів продукції забезпечують унікальні розробки в галузі технологічних процесів, спеціалізованого технологічного обладнання і оснащення. Понад 70 % обсягу виготовленої продукції експортується до більш ніж 20 країн світу.

       На підприємстві функціонує система якості, сертифікована у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 9001. З 2011 року введено в дію систему  управління якістю у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO/TS 16 949. Публічне акціонерне товариство «Кременчуцький колісний завод» є повноправним членом Європейської технічної організації з шин та ободів (ETRTO) і входить до складу Європейської асоціації виробників коліс (EUWA).

 

Конкурсна продукція - причіп вантажний КрКЗ-100 до легкового автомобіля.

Причіп вантажний КрКЗ-100 до легкового автомобіля, виробником якого є ПАТ «КрКЗ», вирізняється серед аналогів високою якістю конвеєрного складання, надійною конструкцією та сучасним дизайном. Функціональними перевагами є швидкоз’ємні передні та задні борти для навантажування-розвантажування та оптимальні внутрішні розміри кузова. Гарантія на причіп 18 місяців або 10 000 км пробігу.

 

 

3. М'ясопереробне підприємство ПП «Лукулл» (Пирятинський р-н) було засноване в 1991 році. Складається з м'ясожирового і ковбасного виробництв. Підприємство виробляє понад вісімдесят видів різноманітної продукції: варено-копчені, варені, ліверні ковбаси та сосиски, а також сальтисони, копченості, напівфабрикати. Останнім часом освоєно виробництво сирокопчених ковбас і копченостей. Вся продукція  виготовляється з вітчизняного м'яса. Велика рогата худоба та свині для переробки завозяться з господарств, які знаходяться в Полтавській і Черкаській областях. 

 

Конкурсна продукція - ковбаса «Фірмова з телятиною» варена в/г. Батони з чистою сухою поверхнею, без пошкоджень і напливів фаршу, без бульйонних та жирових напливів. Фарш світло-рожевий тонкоподрібнений рівномірно розмішаний, без сірих плям і порожнин, запах і смак властивий даному виду продукту, в міру солоний, без стороннього присмаку та запаху, з ароматом прянощів. Консистенція пружна. Корисність продукту, традиційний смак, привабливий дизайн та відносно невисока ціна зробили його лідером продаж. Реалізується через мережу фірмових магазинів та  в оптово-роздрібних торгівельних точках. Перевагою даної продукції являється якість, натуральність та доступна ціна.

 

 

 4. ПАТ «Склоприлад» (Лохвицький р-н) - тут випускають технічні та побутові термометри, ареометри, мірний та лабораторний посуд, мановакуумметри, гігрометри та інше. Номенклатура продукції підприємства щорічно розширюється. Продукція ПАТ «Склоприлад» користується широким попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Система управління якістю ПАТ «Склоприлад» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

 

Конкурсна продукція - сувенір «Термометр для сауни» призначений для вимірювання температури повітря в межах від 0 до плюс 1500С. Границя допустимої похибки показів термометра не перевищує ±20С. Габаритні розміри складають 375х106х36 мм. Дерев’яні деталі термометра виготовлені з пиломатеріалів листяних порід, а саме: з дубу або ясеню. На поверхні нанесений декоративний візерунок. Лицьова та бокові поверхні покриті лаком і морилкою. Ампула термометра заповнена термометричною рідиною червоного кольору. Термометр  витримує нагрівання до значної температури, екологічно чистий, безпечний для здоров’я споживачів, зручний в користуванні, має вишуканий дизайн, тому даний вид термометрів знайшов попит не тільки в Україні, а й за її межами. Для комфортного прийняття банної процедури необхідно підтримувати правильну температуру у парильному відділенні, тому для визначення температури в сауні необхідно застосовувати даний термометр. Цей термометр може бути також чудовим подарунком.

 

 

5. Науково-виробниче підприємство «Фероліт» – одне із стабільно працюючих металургійних підприємств з переробки чорних металів в Полтавській області. Його основним напрямком діяльності є виробництво чавунних молольних тіл різноманітних типорозмірів. Продукція, що виробляється, користується неабияким попитом, як на національному, так і на міжнародному ринках. На НПП «Фероліт» впроваджені та функціонують системи управління на відповідність  вимогам стандартів ДСТУ ISO9001, ДСТУ ISO1401, ДСТУ OHSAS1801; тобто колектив підприємства дбає про якість продукції та несе соціальну відповідальність перед суспільством.

 

Конкурсна продукція - тіла молольні з відбіленого чавуну виготовляються за власним нормативним документом – технічними умовами. Технологія виробництва, на перший погляд, нескладна – литво у кокіль, але дещо відрізняється від вже відомих. Тіла молольні мають особливу мікро- та макроструктуру чавуну завдяки спеціально запровадженій термічній обробці. Ця технологія є запорукою підвищення якості експлуатаційних властивостей молольних тіл. Основні споживачі серійної продукції - гірничо-збагачувальні комбінати, підприємства будівельної та інших галузей.

 

 


 

 

6. ПП ВТК «Лукас» (м.Кременчук) - сучасне стабільне й потужне кондитерське підприємство, єдиний в Україні виробник найширшого асортименту виробів з листового тіста (19 найменувань). Асортимент продукції налічує понад 100 найменувань, серед них – вироби з листового, пісочного тіста, кекси, цукерки, торти. Виробництво оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням з багаторівневим контролем якості. Система управління якістю компанії працює за принципами TQM і сертифікована у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 22000:2007 (НАССР) і ДСТУ ISO9001:2001.

 

 Конкурсна продукція – виріб «Джага-джага». Нова ексклюзивна позиція в асортименті  ТМ «Лукас» - аналогів на кондитерському ринку України не існує. Апетитне листове печиво з великою кількістю цілісних ядер соняшника в кондитерській глазурі. Кондитерська глазур надає виробу апетитний блиск і неповторний шоколадний смак. Оригінальна красива форма вигідно виділяє продукт на прилавках магазинів. Продукт сприяє підвищенню життєвих сил, адже містить велику кількість нерафінованого насіння соняшника. Спеціалісти та дієтологи, шанувальники здорового способу життя рекомендують вживати насіння соняшника, багате на вітамін Е, і називають його «вітаміном життя».Кондитерська глазур з високим вмістом какао виготовляється у власному цеху компанії, що гарантує її якість та високі смакові характеристики. Листове тісто – повністю натуральний продукт. Не містить барвників та консервантів. Продукт виготовляють на новому  високотехнологічному обладнанні щвейцарської  фірми RONDO, що гарантує якість і свідчить про сучасність продукту. «Джага-джага» -  дійсно український продукт.Реалізується в оптових і роздрібних торгових точках, у торгових мережах. Є популярним  незалежно від сезону.

 

 

 7. ПрАТ «Кобеляцький завод продовольчих товарів «Мрія» почав свою історію в травні 1985 році. Спочатку був побудований цех по випічці пряникових виробів, згодом відкрито ще декілька нових цехів, в тому числі і цех по виготовленню цукристих виробів, в якому на даний момент виробляють мармелад. Продукція підприємства користується попитом у споживача в різних регіонах України.

 

Конкурсна продукція – мармелад. Мармелад виготовляють по класичній технології та рецептурі. Вироби мають різноманітну форму, чудовий смак та аромат. Поверхня обсипана цукром, кокосовою стружкою, глазурована кондитерською глазурю. Випускається ваговим. Невисока ціна, смакові якості та широкий асортимент мармеладу приваблюють споживача.

 

 

8. Приватне акціонерне товариство «Полтавський олійноекстракційний завод - Кернел Груп» одне з найбільших підприємств масложирової галузі харчової промисловості. У ході масштабної реконструкції останніх років на заводі впроваджено ряд технологічних процесів, що забезпечують високу якість продукції. Основним видом дiяльностi Товариства є переробка олiйно-жирових культур; основні види продукції: олія соняшникова нерафінована невиморожена  олія соняшникова нерафінована холодного пресування першого віджиму виморожена, олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена, олія соняшникова нерафінована холодного пресування першого віджиму виморожена розфасована в полімерну тару та олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена розфасована в полімерну тару. 

У 2006 році на підприємстві введено в експлуатацію комплекс з виробництва та фасування рафінованої дезодорованої олії, де вперше в Україні був застосований процес низькотемпературної (холодної) рафінації. Ця сучасна технологія не піддає олію багаторазовому нагріванню та охолодженню, що дозволяє зберегти корисні властивості  продукту.

ПРАТ «ПОЕЗ- Кернел Груп» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, GMP+B1.

 

 Конкурсна продукція – олія соняшникова. Рафінована дезодорована олія - оброблена горячим сухим паром при температурі 170-230 ˚С в умовах вакууму. Вона прозора, без відстою, майже безбарвна, смак та запах слабо виражені. Олію соняшникову розливають у споживчу і транспортну тару. Олії для роздрібної реалізації фасують в полімерні пляшки масою нетто 460, 920, 2760, 4600г на автоматичній лінії, яка мінімізує потрапляння в продукт шкідливих речовин, що включає формувальну, наповнювальну, герметизуючу і етикетировочну  машини . Зручність та корисність продукту, вишуканий дизайн, порційне дозування приваблюють покупців. Продукт реалізується в оптових і роздрібних торгових точках. На адресу компанії надходять дуже схвальні відгуки щодо якості олії соняшникової рафінованої дезодорованої вимороженої марки П. 

Соняшникова олія - головне джерело жиророзчинного вітаміну Е. Це прекрасний антиоксидант, який захищає від атеросклерозу та інших серцевих захворювань. Він підтримує імунну систему, перешкоджає старінню, є необхідним для печінки. Вітамін Е впливає на функцію статевих та інших ендокринних залоз, бере участь в обміні білків і вуглеводів. Поліпшує пам'ять. Ще один важливий компонент соняшникової олії - особливі ненасичені жирні кислоти. Вони необхідні для роботи клітин печінки, судин і нервових волокон. 


Останє оновлення ( 16.07.2013 )
 
< Попередня   Наступна >
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.