Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна arrow Конкурси arrow Переможці та фіналісти регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2014 році
Переможці та фіналісти регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2014 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
14.08.2014

Результати регіонального етапу Всеукраїнького конкурсу

 «100 кращих товарів України» у 2014 році

 

    Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2014 році, який проводиться під патронатом Президента України. На Полтавщині у ньому взяли участь 9 підприємств, які представили на суд компетентного журі 12 видів продукції.

    На засіданні регіональної конкурсної комісії, визначили 6 переможців, які і представлять нашу область на загальнодержавному рівні.

 

                                                                                   ПЕРЕМОЖЦІ:

  

1. ТОВ «АМАРАНТ» – одне з найбільш динамічно зростаючих підприємств в Полтавській області, одним з головних видів діяльності якого є переробка насіння соняшника та виробництво нерафінованої соняшникової олії. Виробництво олії побудовано на використанні двох технологій – «холодного та гарячого» пресування. Продукція підприємства користується стабільним попитом на національному ринку. Висока якість соняшникової олії досягнута за рахунок здійснення сертифікації за с міжнародними стандартами системи управління якості та харчової безпеки (ISO 9001: 2009 та ISO 22000:2007).

 

 

 Конкурсна продукція - олія соняшникова нерафінована невиморожена (пресова, екстракційна або суміш пресової з екстракційною), нефасована першого ґатунку. Для  виробництва соняшникової олії підприємство використовує технологію гарячого пресування, що дозволяє максимально зберегти усі корисні її властивості. Для досягнення максимально корисних показників продукції. На підприємстві встановлено новітнє обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва Сировина, що постачається для переробки, вирощується виключно в екологічно чистих регіонах Полтавської області. Корисність та якість продукту в порівнянні з невисокою ціною – це те, що приваблює покупців. Продукція реалізується оптовими партіями вітчизняним підприємствам.

 

 

2. АТ «Пирятинський сирзавод» одне з найбільших підприємств по виробництву твердих сирів, обладнане на європейському рівні сучасним обладнанням провідних фірм Польщі, Німеччини, Швеції, Іспанії.

         На базі сучасних технологій сирзавод виробляє понад 50 тонн на добу цього високопоживного продукту. Продукція підприємства користується попитом, як на українському, так і на російському ринку.

     Колектив заводу працює над технічним переоснащенням підприємства, вдосконаленням  технологій, розширенням асортименту. В 2006 році встановлено нову автоматизовану лінію по виготовлення сирів твердих виробництва іспанської фірми Fibosa.

       З 2008 року працює лінія різаних фасованих сирів упакованих в середовищі інертних газів. АТ «Пирятинський сирзавод» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ІSО 9001:2008 та ІSО 22000:2005.

 

Конкурсна продукція - сир твердий «Парменталь». Cправжню популярність серед споживачів  «Парменталь» здобув за свій чудовий смак та унікальний спосіб виготовлення. Він дуже добре засвоюється організмом, тому його часто включають у дієти. У цьому сирі мало жиру і холестерину, він багатий на вітаміни і кальцій. Енергетична цінність 100 г сиру – 326 ккал, вміст жиру – 23,5%, білку 28,5% і до 2 % органічної солі. Сир «Парменталь»  має виражений  сирний, злегка гострий смак та запах. В процесі дозрівання, який триває не менше двох місяців, сир набуває ніжної, пластичної консистенції, колір сирного тіста – від білого до жовтого, рівномірний по всій масі.

      Протягом всього періоду виробництва сиру претензій щодо його якості не надходило. Сир добре знають споживачі, як на Україні так і за її межами. Основні ринки збуту – всі регіони України  та Російська Федерація.

 

    

 

 3. ТОВ «Глобинський маслосирзавод» розташований в екологічно чистій зоні, де немає великих промислових підприємств. Основним предметом діяльності заводу є: заготівля, переробка і  реалізація молочної продукції. Багаторічний досвід наших фахівців, дає можливість виготовляти продукцію високої якості, окрім того, підприємство не забуває впроваджувати і нові технології у виробництві та пакуванні товару. Підприємство сертифіковане на відповідність вимогам стандартів ДСТУ ІSО 9001-2009 і ДСТУ ІSО 22000:2007.

 

Конкурсна продукція - сир твердий «Голландський брусковий» належить до групи пластових сирів, головки якого пакуються в багатошарові пакети під вакуумом. При використанні особливих молочнокислих заквасочних культур для виготовлення сиру, продукт під час визрівання набуває вираженого сирного смаку, з наявністю гостроти та легкої кислуватості. Сир «Голландський брусковий» виготовляється із молока, яке постачається на підприємство з районів Полтавської області, де відсутні великі промислові підприємства, що придає продукту екологічну чистоту. Сир дозріває без доступу кисню. Сучасний дизайн, вишуканий смак, корисність продукту, порційне споживче фасування приваблюють покупців. Продукт реалізується в оптових і роздрібних торгівельних мережах України.

 

4. Фермерське господарство «Садки» - підприємство по переробці насіння соняшнику.  Використовуючи традиційні технології, проводить виробництво та фасування 4-х видів олії в різноманітну тару. Головною метою підприємства є виробництво безпечної продукції високої якості. Продукція підприємства користується попитом. ФГ «Садки» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001-2001 та ДСТУ ISO 22000 (HАССР).

 

 

Конкурсна продукція – олія соняшникова нерафінована виморожена (пресова). Виготовлена пресовим способом за традиційними технологіями при м'яких температурних режимах, олія максимально зберігає природний вміст вітамінів та фізіологічно активних речовин. Вона є універсальною для приготування салатів, холодних страв та для смаження, має м'який, ніжний аромат і є одним із компонентів здорового харчування. Олія виробляється з насіння соняшнику екологічно чистих регіонів. Корисність продукту, вишуканий дизайн, різноманітне фасування та невисока ціна приваблюють покупців. Реалізується в оптових та роздрібних торгових точках, постачається на підприємства громадського та дитячого харчування.

 

 

5. ТОВ «Світ ласощів- Кременчук» - це сучасне кондитерське підприємство в Україні, яке поєднало у своїй діяльності кращі традиції та найновіші технології виробництва. Незважаючи на  молодий вік, підприємство професійно підійшло до справи, нарощує потужність, що дало змогу досягти великої якості продукції і увійти в ряд вітчизняних лідерів. Для подальшого розвитку та конкурентоспроможності ТОВ «Світ ласощів– Кременчук»  впроваджує систему управління якості та безпечністю харчових продуктів.

 

 

Конкурсна продукція - печиво пісочно–відсадне «Домашнє. Це високоякісний продукт, який завдяки натуральному смаку та сучасному товарному вигляду користується попитом у багатьох регіонах України. Встановлений жорсткий відбір постачальникам сировини, тому продукт відповідає всім нормативним документам (у тому числі щодо охорони праці і екології) та має смак дитинства. При виробництві було враховано побажання споживачів та їх орієнтацію на цінову політику, печиво доступне для всіх верст населення та з різною купівельною спроможністю. Продукт не є унікальним і виготовлений за традиційними рецептами, але аналогів в Україні та за її межами не має.

 

 6 ПАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин” – єдине підприємство в Україні, на якому за допомогою сучасних технологій виробляються 26 видів асфальтозмішувачів продуктивністю (42-64, 80-100, 130-160) тон суміші за годину, автотранспортні засоби для ремонту та обслуговування доріг, автоцистерни, допоміжного обладнання для будівництва. Продукція користується попитом на вітчизняному та міжнародному ринках. Підприємство сертифіковане на відповідність стандарту ДСТУ ISO 9001-2001.

 

 Асфальтозмішувальна установка ДС-185637У призначена для виготовлення асфальтобетонних  сумішей, які використовуються в будівництві. Номінальна продуктивність установки при вологості вхідних мінеральних матеріалів до 3%, дорівнює 64 тон суміші на годину. Дозування, нагрівання та ретельне змішування компонентів дозволяють виробляти на ній асфальтобетонну суміш високої якості. Автоматичне та дистанційне управління процесами та механізмами здійснюється із кабіни оператора, яка оснащена кондиціонером, гучномовним зв’язком та забезпечує оглядовість установки. Готова суміш зберігається в бункері, теплова ізоляція якого підтримує температуру суміші протягом тривалого часу. Дизайн, зручність, продуктивність та якість установки, її невисока ціна приваблюють споживачів. Асфальтозмішувальні установки ДС-185637У реалізуються як в Україні, так і за її межами. Технічний рівень установок відповідає кращим світовим зразкам. Установка не має аналогів в Україні.

 

                                                                            ФІНАЛІСТИ:

 

1. ТОВ «МАСЛОЗАВОД «ЗАРІГ» – нове підприємство по переробці молока. Виробництво молокопродуктів розпочато наприкінці січня 2013 р. Стартував завод із шести позицій, зараз в асортименті понад двадцять найменувань. Колектив підприємства постійно працює над удосконаленням технологічних процесів, розширенням асортименту продукції. Усі види молокопродуктів виготовляються згідно з Держстандартами України, пройшли ретельну перевірку та отримали дозволи в Інституті гігієни харчування ім.Марзєєва, м. Київ.

 Підприємство націлене на виробництво натуральних молочних продуктів, виготовлених із коров’ячого молока за традиційними технологіями.

Весь колектив заводу працює задля виготовлення продукції з незбираного молока для людей, котрі цінують якість та турбуються про здоров’я своєї родини.

 

 Конкурсна продукція - йогурт «Абрикос-персик» 2,8% 400 г ТМ «ЗароГ» виготовляється на традиційній йогуртовій заквасці, що включає корисну болгарську паличку. Фруктовий наповнювач підібрано такий, що не містить синтетичних барвників та штучних ароматизаторів і виготовляється виключно з натуральних  фруктів. При виготовленні йогурту ТОВ «МАСЛОЗАВОД «ЗАРІГ» не використовує крохмалю модифікованого, натомість до складу йогурту входить натуральний пектин зі шкірки цитрусових, який є дуже корисним, адже адсорбує та виводить із організму людини токсини.

 

   Масло солодковершкове «Селянське» 72,5% 200 г виготовляється зі свіжих пастеризованих вершків методом перетворення високожирних вершків у масло, завдяки чому цей продукт набуває особливого смаку та аромату. Масло вершкове ТМ “ЗароГ” має однорідну щільну консистенцію, блискучу поверхню на зрізі, однорідний жовтий колір, чистий смак та аромат, притаманні пастеризованим вершкам. 

 

     2. НВП «Фероліт». Основним напрямком діяльності НВП «Фероліт» є виробництво молольних тіл різних типорозмірів. Головні споживачі продукції НВП «Фероліт» – гірничо-збагачувальні комбінати та підприємства будівельної та інших галузей як України, так і країн СНД. НВП «Фероліт» сертифіковано на відповідність вимогам міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001-2009; ДСТУ ISO 14001-2006; ДСТУ OHSAS 22000-2010.

 

     Конкурсна продукція - тіла молольні. Молольні тіла являють собою еліпсоїди, кулі та тетраедри виливкою з чавуну в металеві форми (кокілі) на ливарних машинах конвеєрного і карусельного типу. Лита молольна продукція з відбіленого чавуну призначена для подрібнення різних видів сировини (руди, вугілля тощо) і матеріалів в млинах барабанного типу. Еліпсоїди чавунні, вироблені на НВП «Фероліт», задовольняють поставлені вимоги, пред'явлені до молольних тіл:

- ударостійкість під дією циклічних динамічних навантажень;

                 -  висока зносостійкість по всьому об'єму;

- здатність тривалий час зберігати форму і співвідношення розмірів.

Якісні молольні тіла безпечні для здоров’я населення та навколишнього середовища. 

   3. ТОВ "Ясні Зорі Полтавщини" - ТОВ « Ясні Зорі - Полтавщина » на ринку продажі м’яса працює з 2012року. Основною діяльністю підприємства є забій тварин і виробництво м’яса та м’ясних продуктів. Переробку тварин та виробництво продукції  здійснюється на автоматизованих лініях фірми « Шаллер » (Австрія) з використанням сучасних технологій.

 

М'ясо та м’ясні продукти гарантованої якості без генетично модифікованих організмів ( ГМО ), так як тварини що забиваються вирощені  на власному підприємстві та на кормах вирощених на орендованих землях на території Полтавської області. Асортимент виробництва знаходиться в межах 400 найменувань, які постійно змінюються і вдосконалюються.

На підприємстві діє система управління безпечністю харчових продуктів згідно вимогам стандарту ДСТУ ІSО 2200:2007 та  система управління якістю згідно вимогам стандарту ДСТУ ІSО 9001:20009. ТОВ « Ясні Зорі - Полтавщина » - це перспективний український виробник, який працює за принципом: здорове харчування – здорова нація.

 

 

 Конкурсна продукція - напівфабрикати м'ясні посічені з харчовими композиціями. Зважаючи на потреби і вимоги споживачів на підприємстві випускаються: ковбаса " Домашня" з урахуванням усіх вимог до якості відповідно до ТУ У 15.8-20611875.28-2004 і  ковбаски " Театральні" відповідно до вимог ТУ У 15.1-33381354-001:2006, які після термічної обробки можна перетворити на чудовий сніданок, обід і вечерю.  - доставити до столу покупця якісну і свіжу продукцію.

          Ковбасні  вироби виготовляються за традиційною технологією. Враховуючи специфіку підприємства - це переробка свинини, в асортименті ковбасних виробів, що випускаються підібрані рецептури з використанням 100% м'яса свинини і спецій.           

           Головні критерії виробництва – суворе дотримання технологій. Ретельний контроль якості сировини та готової продукції, що проводять висококваліфіковані працівники виробничої лабораторії, яка забезпечена сучасним обладнанням та необхідними матеріалами і атестована ДП «Полтавастандартметрологія» на право проведення вимірювань, результати яких використовуються  під час контролю якості та безпеки продуктів харчування, а також неухильне дотримання ветеринарно-санітарних вимог. Висока якість продукції підтверджена сертифікатами в системі управління якістю та в системі управління безпечністю харчових продуктів, висновками державної  санітарно-епідеміологічної експертизи, експертними висновками з регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини та ветеринарними свідоцтвами.

 

       

 Напівфабрикати м'ясні натуральні з свинини в асортименті:( великокускові, порційні, дрібнокускові, м’ясокісткові ) без термічної обробки.     

Напівфабрикати залежно від термічного стану підрозділяються на: охолоджені - піддані охолодженню до ТоС в товщі продукту від Оо С до 4о С; заморожені - піддаються заморожуванню до ТоС в товщі продукту не вище мінус 8о С.

Зручне та сучасне паковання дозволяє збільшити терміни реалізації, зберігає властивості продукту. Термін зберігання та реалізації  охолодженої продукції – великокускові не більше 48 годин, упакованої під вакуумом – не більше 14 діб, а порційні, дрібнокускові, м’ясокісткові - 24 години, упакованої під вакуумом – не більше 10 діб.

Продукція має попит серед споживачів різних вікових категорій. Реалізують в оптових і роздрібних торгових точках по всій території України.

     

Субпродукти м'ясні оброблені.

Субпродукти залежно від термічного стану підрозділяються на:- охолоджені - піддані охолодженню до ТоС в товщі продукту від Оо С до 4о С; заморожені - піддаються заморожуванню до ТоС в товщі продукту не вище мінус 8о С. Зручне та сучасне паковання дозволяє збільшити терміни реалізації, зберігає властивості продукту. Термін зберігання та реалізації  охолодженої продукції – не більше 1 доби, упаковані під вакуумом – язик,серце не більше 7 діб, а решта субпродуктів упаковані під вакуумом – не більше 4 діб.  За  І півріччя 2014року у виробничих цехах вже виробили  490т 583кг субпродуктів м’ясних оброблених.

               

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

     

 

      

 

 

 

 

 

 


Останє оновлення ( 18.08.2015 )
 
< Попередня   Наступна >
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.