Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна arrow Конкурси arrow Результати регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України"-2010 року
Результати регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України"-2010 року PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
09.07.2010


Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2010 року, який проводиться під патронатом Президента України. На Полтавщині у ньому взяли участь 12 підприємств, які представили на суд компетентного журі 15 видів продукції.

На засіданні регіональної конкурсної комісії, на якому головував заступник голови комісії, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія» Віктор Мирунко, визначили чотирьох переможців, які і представлять нашу область на загальнодержавному рівні.

ПЕРЕМОЖЦІ:

 

 1. Приватне акціонерне товариство «Пирятинський сирзавод». Одне з найбільших  підприємств по  виробництву твердих сирів, обладнане на європейському рівні  сучасним обладнанням провідних фірм Польщі, Німеччини, Швеції. На базі сучасних  технологій  сирзавод виробляє понад 45 тонн на добу цього високопоживного продукту. Продукція підприємства користується попитом, як на українському, так і на російському ринках. Колектив заводу працює над технічним переоснащенням підприємства, вдосконаленням  технологій, розширенням асортименту.  В 2006 році встановлена нова автоматизована лінія  виготовлення сирів твердих виробництва іспанської фірми Fibosa. З 2008 року працює лінія  різаних фасованих сирів упакованих в середовищі інертних газів. АТ «Пирятинський сирзавод» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ІSО 9001:2008 та ІSО 22000:2005.

Конкурсна продукція - сир твердий «Король сирів». Висококалорійний продукт, енергетична цінність 100 г сиру – 380 ккал, вміст жиру – 29,5%,  білку 22%, і до 3%  органічної солі. В процесі дозрівання набуває ніжної, пластичної консистенції , білок видозмінюється, стає розчинним і майже повністю засвоюється  організмом людини. Після запровадження виробництва фасованого сиру в плівку «флоу-пак» в середовищі  інертного газу, сир ще більше став  приваблювати покупців. Протягом всього періоду виробництва сиру претензій щодо його якості не надходило.

 

 

 2. ТОВ «Укрпродснекгруп» - це українське підприємство, яке існує на ринку України з вересня 2007 року під торговою маркою «Вкусняшки от Сашки». Підприємство займається виробництвом насіння соняшника обсмаженого, насіння соняшника підсоленого обсмаженого, ядер бобів арахісу обсмажених підсолених із смако-ароматичними добавками, ядер насіння соняшника обсмажених, фісташок підсолених обсмажених. Головним принципом підприємства є оптимальне співвідношення ціна -якість, у цьому вже переконалися постійні споживачі продукції.

Конкурсна продукція - ядра бобів арахісу обсмажені підсолені з додаванням   смако-ароматичних добавок «Вкусняшки от Сашки». При виробництві ядер бобів арахісу обсмажених підсолених зі смако-ароматичними добавками «Вкусняшки от Сашки», масою 35грам та 70 грам, використовується особлива технологія смаження для надання більш вишуканого смаку та аромату готовій продукції. Продукція виробляється із високоякісної вітчизняної та закордонної сировини. Яскрава кольорова гамма упаковки дозволяє продукту вигідно виділятися на фоні інших.

 

 

 

 3. ВАТ «Кременчукмясо» - одне з провідних підприємств м’ясопереробної  галузі України. Воно випускає понад 200 найменувань продукції під ТМ “Фарро”. Потужність підприємства складає понад 1000 т м’ясних та ковбасних виробів на місяць. У виробництві застосовується тільки натуральна екологічно чиста вітчизняна сировина.  ВАТ “Кременчукм’ясо” реалізує продукцію в усі регіони України.  Підприємство постійно бере участь в національних рейтингах, ярмарках та виставках, які проходять в Україні.

Конкурсна продукція - ковбаса напівкопчена вищого сорту “Краківська”, одна з найпопулярніших напівкопчених ковбас. До її складу входить яловичина знежилована, свинина знежилована та свиняча грудинка тільки вітчизняного походження. А особливо пікантний смак досягається завдяки свіжому подрібненому часнику, який є невід’ємною і важливою складовою рецептури ковбаси “Краківської”. Ковбаса напівкопчена “Краківська” виготовляється в натуральній яловичій оболонці, що придає їй вид апетитного кільця. Вона майже не змінилася, не зважаючи на те, що цьому рецепту вже більше чотирьох сторіч. На підприємстві діє відділ виробничо-ветеринарного контролю атестований згідно з Правилами уповноваження та атестації у Державній метрологічній системі.

 Конкурсна продукція - ковбаса варена вищого сорту “Лікарська” виробляється в натуральній оболонці з високоякісної спеціально відібраної сировини, тільки за традиційною оригінальною рецептурою. На розрізі має ніжно рожевий колір. Завдяки зменшеному вмісту жирів, ковбаса варена вищого сорту “Лікарська” в натуральній оболонці поправу вважається дієтичним продуктом. Вона вміщує всі вітаміни та мінерали, необхідні для здорового та повноцінного харчування.

Крім того, підприємство представило на конкурс ще два види продукції, а саме:

Конкурсна продукція - продукт зі свинини, балик сирокопчений вищого сорту “Дарницький”, виготовлений за традиційною оригінальною рецептурою, виключно з високоякісної сировини вітчизняного походження. Для виготовлення балика “Дарницького” використовують спинні, поперекові м’язи свинячої півтуші, які проходять процес соління в спеціальному розсолі, що надає готовому продукту особливо пікантного смаку. Балик “Дарницький” на розрізі має рожевий колір з підшкірним шаром сала, золотисто-коричневу скоринку та витончений смак копчення.

  Конкурсна продукція - ковбаса варено-копчена вищого сорту “Московська” виробляється з спеціально відібраної високоякісної яловичини, тільки за традиційною оригінальною рецептурою. Копчення димом на вільховій тирсі і використання натуральних спецій надає ковбасі вишукано-ароматичного і неповторного смаку, а додавання мускатного горіху придає яловичині ще більш вираженого смаку.

 

 

 4. ТОВ «ВЕЛС» (м. Миргород) - це сучасне підприємство, оснащене високотехнологічним устаткуванням і підібраним колективом фахівців високого класу з великим досвідом роботи. Основним видом діяльності швейної фабрики є виробництво високоякісних чоловічих класичних костюмів, брюк і піджаків. Завдяки тісному взаємозв'язку з виробниками тканин і провідними розробниками чоловічого одягу воно вчасно реагує на появу нових тенденцій в області чоловічої моди, слідуючи передовим напрямкам розвитку галузі, що наочно відображають створювані колекції. Пропонований асортимент розрахований на різні категорії споживачів, що дозволяє клієнтам вибрати товар з оптимальним співвідношенням «ціна-якість».

Конкурсна продукція - костюм 2/1,41 призначений для повсякденного використання. Він гідно виглядає, створює своєму власникові позитивний імідж, довгий час зберігає зовнішній вигляд та не втрачає своїх споживчих властивостей. Стильні і сучасні тканини, зручна посадка по фігурі, якісні комплектуючі матеріали, високий рівень технічного виконання - все це дозволяє костюмам 2/1,41 не тільки успішно конкурувати з продукцією інших марок, але й перевершувати їх.

           
 

ФІНАЛІСТИ:

 

 1. ТОВ «Світ ласощів – Кременчук» - це підприємство, що успішно й динамічно розвивається на кондитерському ринку України. На сьогоднішній день під ТМ «Магія смаку!» випускається понад 80 видів продукції. З підприємством зручно, приємно й легко мати справи, оскільки це тільки якісна й свіжа продукція, гнучка система знижок, забезпечення рекламною продукцією для збільшення обсягу продаж, можливість відкриття представництв в різних регіонах України.

Конкурсна продукція – печиво пісочне відсадне. Продукція ТМ «Магія смаку» – це, перш за все, висока якість, унікальні технології і оригінальні рецепти. Для виготовлення продукції використовується натуральна й високоякісна сировина без застосування консервантів, яка отримується безпосередньо від товаровиробників. Фахівці підприємства постійно працюють над удосконаленням рецептур, виробничих технологій і розробкою нового виду виробів. Весь процес виробництва ретельно контролюється. Оригінальний смак продуктів зі всілякими натуральними наповнювачами і добавками, яскрава упаковка, доступна ціна - все це вигідно виділяє продукцію ТМ «Магія смаку!» на прилавках магазинів.

 

 2. Фермерське господарство «Садки» (Кременчуцький р-н) - підприємство по переробці насіння соняшнику. Використовуючи традиційні технології, проводиться виробництво та фасування 4 видів олії в різноманітну тару. Головною метою підприємства є виробництво безпечної продукції високої якості. Тож не дивно, що вона користується попитом. ФГ «Садки» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001-2001 та ДСТУ ISO 22000 (HАССР).

Конкурсна продукція – олія соняшникова нерафінована виготовлена пресовим способом за традиційними технологіями при м'яких температурних режимах, вона максимально зберігає природний вміст вітамінів та фізіологічно активних речовин. Олія є універсальною для приготування салатів, холодних страв та для смаження, вона має м'який, ніжний аромат і є одним із компонентів здорового харчування, виробляється з насіння соняшнику екологічно чистих регіонів. Корисність продукту, вишуканий дизайн, різноманітне фасування та невисока ціна приваблюють покупців. Реалізується в оптових та роздрібних торгових точках.

 

 

 

 

 

 

 

 3. Приватний підприємець О.І. Виноградов (Полтава). Одне з  підприємств з переробки насіння соняшника в Україні. На базі сучасних технологій ним проводиться переробка та фасування олії в  різноманітну тару. Продукція підприємства сертифікована.

Конкурсна продукція –  олія соняшникова розфасована в ПЕТ тару. Олія виготовлена з соняшнику екологічно чистих регіонів Полтавщини. Зручність та корисність продукту, вишуканий дизайн, мала вага, порційне дозування, невисока ціна приваблюють покупців. Реалізується в оптових і роздрібних торгових точках.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Конкурсна продукція –  насіння соняшника смажене. Смажене насіння соняшника фасують  в пакети з ілюстраційною та текстовою інформацією з комбінованих матеріалів. Насіння виготовлене з соняшнику екологічно чистих регіонів Полтавщини. Зручність та корисність продукту, вишуканий дизайн, мала вага, порційне дозування, невисока ціна приваблюють покупців. Реалізується в оптових і роздрібних торгових точках.

 

 

 

 

 

 

 

 

 4. Відкрите акціонерне товариство «Хорольський механічний завод».  Відкрите акціонерне товариство «Хорольський механічний завод» одне з провідних підприємств галузі сільськогосподарського машинобудування України, що займається розробленням та виготовленням прогресивного технологічного обладнання для зернопереробного, борошномельного та комбікормового виробництва. Продукція підприємства користується попитом як на національному, так і на міжнародних ринках. Система управління якістю ВАТ «Хорольський механічний завод» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Конкурсна продукція –  сепаратор зерноочисний марки БСХ-100, відповідає кращим вітчизняним та зарубіжним аналогам технологічного обладнання для очищення зерна. Зручність та безпечність в обслуговуванні сепаратора, оптимальна технічна  продуктивність, доступна ціна та схвальні відгуки споживачів сприяють стабільному попиту на сепаратори БСХ-100 протягом тривалого періоду як на Україні, так і за її межами. Сепаратори БСХ-100 сертифіковані на відповідність вимогам безпеки в Україні, Росії, а також у країнах Євросоюзу – Литві та Польщі.

 

 

 

 5. ТОВ «Енергопласт» спеціалізується на виробництві та реалізації поліетиленових труб, які застосовуються для будівництва водопровідних мереж. Висока якість продукції гарантується якістю сировини, постійним контролем на всіх стадіях виробництва та досвідом роботи на полімерному ринку України з 1993 р.

Конкурсна продукція –  труба поліетиленова для холодного водопостачання. Труби призначені для прокладання підземних водопроводів питної води, артезіанських свердловин, систем меліорації, напірних каналізаційних колекторів, трубопроводів, які транспортують повітря та різноманітні агресивні рідини до яких поліетилен хімічно стійкий. Труби виготовляються з поліетилену сучасних марок провідних європейських виробників (Угорщина, Данія, Чехія, а також Росія) та які мають дозвіл до застосування Міністерства охорони здоров'я України.

 

 

6 6. ВАТ “Електромотор” протягом багатьох років є одним із найбільших виробників асинхронних електродвигунів змінного
 струму в Україні. Понад 55 років створює, виробляє та продає не тільки в Україні, але і в країни близького та далекого 
зарубіжжя – стандартні та спеціальні трифазні та однофазні асинхронні електродвигуни. На базі своїх електродвигунів  
випускає вироби побутової техніки: побутові центробіжні електронасоси, електрокультиватори, електроточила.
Конкурсна продукція –  культиватор електричний моделі “ЕК-1. Екологічно чистий і високо економічний 
електрокультиватор виробництва ВАТ “Електромотор” призначений для спушування легкого і середнього ґрунту на 
присадибних ділянках. Особливо зручний для роботи в закритих приміщеннях: теплицях, парниках, оранжереях. 
Культиватор має вертикальну компоновку, самохідний, має ряд переваг перед бензиновими аналогами: 

                 - екологічна безпека;

- можливість тривалої роботи в закритому приміщенні;

- використання більш дешевого енергетичного джерела.

Культиватор призначений для роботи в наступних умовах:

-          інтервал температур - від плюс 5ºС до плюс 40ºС;

                      відносна вологість - 80% при температурі 20ºС.

 

 7. ТОВ «Інверт» підприємство по виробництву цукрового печива, що продається як на території України так і за її межами під ТМ "Диканське". На сучасному обладнанні виробляється асортиментна лінійка, що налічує понад 30 позицій. Своїм головним принципом підприємство вважає виготовлення продукції за традиційними технологіями з використанням якісних інгредієнтів та сировини.

Конкурсна продукція –  цукрове печиво з різноманітними смаками та ароматами, сендвічі перешаровані шоколадними, молочними начинками та з додаванням горіхів. Необхідно відмітити, що родзинкою продукції є вишукане комбіноване печиво з поєднанням зефіру, мармеладу та шоколаду, що вигідно вирізняє її серед інших. Продукція отримує схвальні відгуки споживачів, адже їх приваблює висока якість,  незвичайність продукції та доступна ціна.

 

 8. ТОВ «ІРІТА-ПОЛТАВА». Напрямком  його комерційної діяльності  є  оптова  торгівля  садово-городнім  реманентом,  виробами  з  оцинкованого  листа, інструментом, замково-скоб`яними виробами,  посудом  пластмасовим,  емальованим,  алюмінієвим,  будівельними матеріалами  й  іншими  господарськими  товарами. Асортимент  пропонованих  господарських  товарів  становить  більш  2000  найменувань.  Мережа  покупців  нараховує  більш  3000  організацій  всіх форм  власності,  більше  10 000  приватних  осіб.

Надає послуги оптової торгівлі побутовими товарами. Конкурентними перевагами ТОВ  «ІРІТА-ПОЛТАВА» є прямі поставки товарів від провідних українських та закордонних виробників на основі дилерських відносин, надійна матеріальна база, розвинута система складського господарства, мобільна структура забезпечення та збуту, сучасні методи ведення бізнесу. ТОВ «ІРІТА-ПОЛТАВА» працює з юридичними і фізичними особами за безготівковий і готівковий розрахунок, укладає довгострокові договори поставки товарів покупцям, надає своїм покупцям відстрочки в оплаті товарів, знижки, повний пакет документів на придбання товару, професійні рекомендації по асортименту господарських товарів. Робітники ТОВ «ІРІТА-ПОЛТАВА» завжди готові інформувати покупців про характеристики і споживчі властивості товарів, допомагати у виборі необхідної продукції.

Останє оновлення ( 12.07.2010 )
 
< Попередня   Наступна >
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.