Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Мінагрополітики затвердило Правила виробництва коньяків України
Написав Zhanna   
10.08.2018

   Правила виробництва коньяків України визначені наказом Мінагрополітики України від 27 грудня 2017 року № 702 «Про затвердження Правил виробництва коньяків України» (ЗАВАНТАЖИТИ), який набирає чинності через півроку після його офіційного опублікування. Затверджені Правила визначають порядок виробництва коньяків України і є обов'язковими для складання технологічних інструкцій, контролю коньячного виробництва всіма суб'єктами господарювання.

Детальніше...
 
Остання інформація про прийняті та скасовані стандарти
Написав Zhanna   
10.08.2018

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 01 серпня 2018 р. №248 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, скасування зміни та поправки до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 01 серпня 2018 р. №247 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, скасування зміни до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 02 серпня 2018 р. №252 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 02 серпня 2018 р. №251 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів" (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 01 серпня 2018 р. №250 "Про скасування наказу ДП «УкрНДНЦ» від 09 листопада 2017 року № 358"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 серпня 2018 р. №264 "Про скасування національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 серпня 2018 р. №263 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 06 серпня 2018 р. №261 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 06 серпня 2018 р. №260 "Про прийняття національних нормативних документів та прийняття поправки до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

 
До уваги експортерів зерна!
Написав Zhanna   
01.08.2018

    Якщо Ви хочете вигідно продати свою продукцію за межі України, Вам необхідно звернутися до Випробувального центру ДП «Полтавастандартметрологія»! Адже як відомо, до обов’язкових умов контрактів з купівлі-продажу зернових входять певні вимоги до їхньої якості. Закордонні покупці, зазвичай, привчені до стандартних характеристик збіжжя, яке продається на біржах ЄС, тож саме від цих характеристик і залежить ринкова вартість такої сільгоспсировини. Навіть ідеальне на вигляд зерно може бути забраковане через ураження шкідниками, понаднормовий вміст хімічних речовин чи незадовільні споживчі характеристики.

      Отже, щоб і самому бути впевненим у якості своєї продукції і мати на руках офіційні протоколи випробувань, необхідно звернутися до незалежної лабораторії, яку акредитовано на подібний вид досліджень. Випробувальний центр харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія» проводить увесь спектр випробувань зерна згідно з вимогами нормативних документів, яким воно має відповідати.
Останє оновлення ( 31.07.2018 )
Детальніше...
 
Прийнято Закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва
Написав Zhanna   
31.07.2018

    30 липня Президент України підписав Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції»(ЗАВАНТАЖИТИ). Законом встановлюються основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, засади правового регулювання органічного виробництва, обігу органічної продукції та функціонування ринку такої продукці. Документ чітко прописує основні засади здійснення процедури сертифікації органічного виробництва з деталізацією за галузями та запроваджує чіткий та прозорий механізм реєстрації органів сертифікації, операторів ринку та органічного насіння. Крім того, у законі визначається механізм державного контролю (нагляду) за діяльністю суб’єктів ринку органічної продукції та встановлюється відповідальність за порушення законодавства у цій сфері. Окремо встановлено вимоги до переліку речовин (інгредієнтів, компонентів), які дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання в гранично допустимих кількостях. Визначено процедуру, за якою вони можуть бути дозволені до використання.

Останє оновлення ( 31.07.2018 )
Детальніше...
 
Опубліковані нові стандарти ISO для визначення наявності вітамінів в дитячому харчуванні
Написав Zhanna   
31.07.2018

   В даний час Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опублікувала два стандарти, заснованих на положеннях Codex Alimentarius: ISO 20635:2018 "Дитяче харчування та харчування для дорослих. Визначення вітаміну С при використанні (ультра) високоефективної рідинної хроматографії з виявлення по ультрафіолетового випромінювання"  та ISO 20636:2018 "Дитяче харчування та харчування для дорослих. Визначення вітаміну D за допомогою рідинної хромато-мас-спектрометрії ".

    Документи були розроблені робочою групою РГ 14 "Вітаміни, каротиноїди та інші поживні речовини" при технічному комітеті ISO/TC 34 "Продукти харчування". Стандарти будуть використовуватися регулюючими органами і комерційними лабораторіями, а також виробниками дитячих поживних сумішей і молочних продуктів. Їх впровадження допоможе забезпечити безпеку і якість продуктів для споживачів, а також полегшить торгівлю такими сертифікованими виробами на світовому ринку.

Останє оновлення ( 31.07.2018 )
 
Остання інформація про прийняття та скасування стандартів
Написав Zhanna   
31.07.2018

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 26 липня 2018 р. №241 "Про відновлення дії національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

     Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 26 липня 2018 р. №240 "Про внесення зміни до наказу від 12 лютого 2016 р. № 34"(ЗАВАНТАЖИТИ)

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 24 липня 2018 р. №237 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 24 липня 2018 р. №236 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, скасування зміни до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 24 липня 2018 р. №235 "Про прийняття національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 липня 2018 р. №234 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Уряд визначив порядок надання зірок готелям
Написав Zhanna   
27.07.2018

   26 липня Кабмін підтримав ініціативу Мінекономрозвитку України про реалізацію Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання) (ЗАВАНТАЖИТИ). Прийняті зміни дозволять акредитованим органам проводити сертифікацію і оцінку відповідності роботи готелів критеріям якості послуг і сервісу для подальшого присвоєння категорії від 1 до 5 зірок. Оцінювання готелів на відповідність вимогам державних стандартів відтепер буде проводитися органами сертифікації, які акредитовані Національним агентством з акредитації України. Наявність сертифікатів у готелів допоможе споживачам краще орієнтуватися при виборі свого розміщення, отже посприяє підвищенню добросовісної конкуренції на ринку туристичних послуг та поліпшення якості туристичного обслуговування споживачів.

Останє оновлення ( 27.07.2018 )
 
Неякісний одяг може призвести до біди
Написав Zhanna   
26.07.2018

 Ще задовго до кінця літа чимало матусь помітили, що більша половина футболочок, шортів та маєчок, куплених дітям, швидко зносилися, причому багатьом із них виявилося достатньо й одного - двох праннів, аби назавжди втратити колір та форму. Та набуття непривабливого зовнішнього вигляду – це ще найменше лихо, якого може завдати неякісний одяг. Гірше, коли він викликає подразнення шкіри, алергію, чи не дай Боже, провокує серйозні захворювання. А це цілком можливо, коли відповідну продукцію виготовлено з порушенням технології та використанням токсичних складових.

Останє оновлення ( 25.07.2018 )
Детальніше...
 
З серпня набувають чинності стандарти на випробування косметичних засобів
Написав Zhanna   
25.07.2018
Останє оновлення ( 25.07.2018 )
 
Розпочато перегляд державного стандарту на пшеницю
Написав Zhanna   
24.07.2018

   В Мінагрополітики спільно з технічним комітетом стандартизації, представниками галузевих асоціацій та української науки за підтримки проекту IFC Реформування інвестиційного клімату розпочато перегляд державного стандарту на пшеницю ДСТУ 3768:2010 Пшениця. Технічні умови.

Останє оновлення ( 24.07.2018 )
Детальніше...
 
Міжнародна стандартизація: Оновлено міжнародний стандарт ISO на аудит систем управління
Написав Zhanna   
24.07.2018

    Стандарт ISO 19011:2018 "Рекомендації по аудиту систем  управління"недавно був переглянутий і оновлений. Стандарт пропонує єдиний і узгоджений підхід  до проведення аудиту, що дозволяє одночасно проводити ефективний аудит відразу декількох систем управління.

Детальніше...
 
Остання інформація про прийняті та скасовані стандарти
Написав Zhanna   
24.07.2018

     Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 липня 2018 р. №233 "Про прийняття національних нормативних документів" (ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 19 липня 2018 р.№228 "Про відновлення дії міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 19 липня 2018 р.№227 "Про внесення зміни до наказу від 28 грудня    2017 р. № 486"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 18 липня 2018 р. №226 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, скасування зміни до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 18 липня 2018 р. №225 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, прийняття змін до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 17 липня 2018 р. №222 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 17 липня 2018 р. №221 "Про прийняття національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від17 липня 2018 р. №220 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 17 липня 2018 р. №219 "Про внесення зміни до наказу від 27 грудня 2017 р. № 473"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 17 липня 2018 р. №218 "Про прийняття національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 17 липня 2018 р. №217 "Про прийняття національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 17 липня 2018 р. №216 "Про прийняття національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)
Останє оновлення ( 24.07.2018 )
 
Пропонуємо перевірити, чи якісний мед Вам пропонують!
Написав Zhanna   
19.07.2018

 У розпалі сезон заготівлі меду. Цей продукт здавна славився своїми цілющими властивостями. Мед у своєму складі містить фруктозу і глюкозу, а також цілий ряд корисних мінералів: магній, залізо, калій, кальцій, натрій, хлор та сірку. Поряд з цим, мед ще багатий і вітамінами, такими як В1, В2, В3, В5, В6 і С. Причому концентрація корисних речовин у меді безпосередньо залежить від якості пилку і нектару. Тож практично неможливо знайти родину, яка б не хотіла придбати на зиму бодай баночку цього унікального дару природи. Проте, зважаючи на чималу вартість цілющої смакоти, фальсифікувати її – нині справа вигідна. Тож далеко не вся продукція, представлена на ринку, заслуговує на Вашу увагу, а тим більше варта грошей, які за неї хоче продавець.


Останє оновлення ( 19.07.2018 )
Детальніше...
 
Про останні прийняття та скасування стандартів
Написав Zhanna   
16.07.2018

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 09 липня 2018р. №202 "Про відновлення дії національного та міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 06 липня 2018р. №194 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 03 липня 2018р. №191 "Про відновлення дії міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 27 червня 2018 №188 "Про прийняття та скасування національного нормативного документа; про внесення зміни до наказу від 18 грудня 2017 р. № 420"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 26 червня 2018 №187 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Чи варто захоплюватися безалкогольними напоями?
Написав Zhanna   
12.07.2018
    Влітку традиційно зростають обєми продажу безалкогольних напоїв, особливо полюбляють газовану смакоту діти. Проте, далеко не всі знають про те, що фахівці рекомендують звести вживання газованих напоїв до мінімуму, це пов’язано з тим, що їх вкрай рідко виготовляють на натуральній основі.
Останє оновлення ( 11.07.2018 )
Детальніше...
 
До уваги власників технічних умов!
Написав Zhanna   
09.07.2018

  Пропонуємо Вашій увазі перелік технічних умов, вилучених з фонду ДП «Полтавастандартметрологія» у червні (ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 09.07.2018 )
 
Виробників Полтавщини запрошують позмагатися, чия продукція (послуги) якісніші
Написав Zhanna   
15.07.2018

    Усіх суб’єктів господарювання області запрошують до участі в конкурсі «Кращі виробники Полтавщини», який проводиться за сприяння Полтавської облдержадміністрації, Полтавської торгово-промислової палати та за участю ДП «Полтавастандартметрологія».

   Конкурс планується проводити щороку. Його мета: популяризувати продукцію місцевих товаровиробників; підтримати ініціативу і зусилля підприємств, спрямовані на підвищення якості своїх робіт та послуг; стимулювати підприємства, які виготовляють конкурентоспроможні товари чи надають якісні послуги та досягли успіхів в освоєнні національного і міжнародних ринків; сприяти насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними вітчизняними товарами (роботами, послугами).

    Проте, взяти участь у конкурсі можуть не лише підприємства, які вже мають певні досягнення, а й ті, хто лише починає освоювати ринок.

 

Останє оновлення ( 27.07.2018 )
Детальніше...
 
До уваги споживачів!
Написав Zhanna   
15.07.2018

   Для того, щоб результати обласного конкурсу «Кращі товари Полтавщини» були максимально обєктивними, усіх бажаючих запрошують взяти участь в опитуванні, яке проводиться Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації.

    Ваша думка дуже важлива! Щоб взяти участь в опитуванні, перейдіть за активним посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlUjjKGSS8MGSJ2-bP9MZBtNHAikuYcT1n-U791Q1p10kt2Q/viewform

 

Останє оновлення ( 27.07.2018 )
 
Обирайте морозиво з молока!
Написав Zhanna   
06.07.2018
     Морозиво – улюблені ласощі багатьох дітей і дорослих, причому чимало з нас полюбляють його не лише під час спеки, а й протягом усього року. Як відомо, часи, коли у продажу можна було зустріти всього декілька різновидів цього продукту, рецептура яких була суворо регламентована ГОСТами, безповоротно минули. Нині споживачам пропонують сотні різновидів крижаних ласощів, щоправда, незважаючи на це, вибрати з їх числа продукцію на молочній основі не так уже й просто, а придбати морозиво без стабілізаторів, ароматизаторів, барвників, консервантів і взагалі неможливо. Тож споживач повинен хоча б уважно читати інформацію на маркуванні та обирати продукт, в якому різноманітних «поліпшувачів» та «замінників» натуральної сировини якомога менше.
Останє оновлення ( 05.07.2018 )
Детальніше...
 
Пропонуємо скористатися новими надходженнями до фонду нормативних документів!
Написав Zhanna   
05.07.2018

   Пропонуємо скористатися новими надходженнями до фонду нормативних документів ДП «Полтавастандартметрологія»! (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Останє оновлення ( 05.07.2018 )
 
Запрошуємо підприємства сертифікувати продукцію та послуги в системі УкрСЕПРО!
Написав Zhanna   
26.06.2018

    Як відомо, Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» внесено зміни до Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію» від 10.05.1993 № 46-93, згідно з якими з 1 січня 2018 року скасовано дію Декрету та припинила свою діяльність державна система сертифікації.

    Разом з тим, як показала практика, нині серед добросовісних виробників затребувана добровільна оцінка відповідності продукції, яка не підпадає під дію технічних регламентів і законодавчо не врегульована. Зацікавлені в ній і споживачі, для яких значок сертифікації служить підтвердженням того, що товар, який вони хочуть придбати, дійсно пройшов випробування на відповідність вимогам нормативних документів та повністю відповідає інформації, зазначеній на споживчому маркуванні.  

    Тож якщо Ви дбаєте про завтрашній день свого підприємства, хочете вийти на міжнародну арену, розширити ринки збуту, не втратити довіри потенційних клієнтів і ділових партнерів та завжди мати документальне підтвердження безпечності та якості своєї продукції чи послуг, сертифікація в добровільній системі УкрСЕПРО – це те, що Вам необхідно! З усіх питань щодо добровільної сертифікації звертайтеся до ДП «Полтавастандартметрологія», тел.(0532) 54-57-46.

Останє оновлення ( 19.07.2018 )
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 127 - 147 з 1520
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2021 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.