Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
І знову відстрочка…
Написав Zhanna   
28.04.2009
З 1-го листопада минулого року набрав чинності новий Національний стандарт України ДСТУ 4518:2006 «Продукти харчові. Споживче марковання. Загальні правила». 
Детальніше...
 
Стартує конкурс «100 кращих товарів України» 2009 року
Написав Zhanna   
23.04.2009
Вже вшосте, під патронатом Президента України, у нашій державі проходить Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». 
Детальніше...
 
«Полтавський Великдень» – конкурс багатовікових традицій та промислового виробництва
Написав Zhanna   
15.04.2009
Конкурс-дегустація святкової випічки «Полтавський Великдень» пройшов 14-го квітня у Полтаві на базі ДП «Полтавастандартметрологія». Саме тут ще у минулому році вирішили визначити хто з місцевих хлібопекарів виготовляє найкращі паски, відроджуючи давні традиції та використовуючи новітні технології для досягнення якнайкращого результату (адже напередодні Великодня обрядові хліба «запускають у промислове виробництво» і всім цікаво дізнатися чиї ж паски купувати до свята). 
Останє оновлення ( 17.04.2009 )
Детальніше...
 
«Сонце» великоднього столу
Написав Zhanna   
09.04.2009
Споконвіків слов’яни шанували хліб і вчили цьому своїх дітей та онуків. Особливе значення мали хліба обрядові, серед яких чільне місце посідає ПАСКА. 
Детальніше...
 
Щоб великоднє яєчко принесло тільки радість
Написав Zhanna   
09.04.2009
Вже не за горами те велике свято коли вітаючись одне до одного ми будемо промовляти: «Христос воскрес!» і дарувати червоні яєчка. Більшість господинь вже почали готуватися до нього, намагаючись заздалегідь купити хоч деякі продукти, бо напередодні Великодня ціни, як то кажуть, будуть просто «захмарними». Особливо на яйця. І хоча яйця – звичний у нашому раціоні продукт, та, обираючи їх, ми стикаємося з рядом питань. За відповідями на них ми звернулися до фахівців Державного підприємства «Полтавастандартметрологія».
Детальніше...
 
У піст ковбаси все одно не можна!
Написав Zhanna   
27.03.2009
На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 12.08.2008 №39962/1/1-08 щодо проведення перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на ринку виробництва соціально-значущих продуктів, державними інспекторами ДП «Полтавастандартметрологія» у березні 2009 року було проведено перевірки виробництва, зберігання та реалізації соціально-значущих продуктів на 9 підприємствах області. 
Детальніше...
 
Спред також має бути сертифікованим!
Написав Zhanna   
26.03.2009
На початку березня 2009 року державними інспекторами ДП «Полтавастандартметрологія» було проведено планову перевірку на ВАТ «Полтавахолод».
З метою перевірки якості продукції, що виготовляється і реалізується ВАТ «Полтавахолод» та відповідності її вимогам стандартів, норм і правил на підприємстві було перевірено три партії продукції: спреду солодковершкового «Ранкове», спреду «Запашне» та суміші рослинно-вершкової солодковершкової «Класичне». 
Детальніше...
 
Семінар по внутрішнім аудитам у лабораторіях
Написав Zhanna   
-
В атестованій лабораторії (на відповідність Правилам уповноваження або міжнародним стандартам) повинна бути впроваджена система управління якістю, однією з вимог якої є проведення внутрішніх аудитів. 
Детальніше...
 
КОНСЕРВАНТИ
Написав Zhanna   
23.03.2009
Бурхливий розвиток науки, освоєння космічних просторів та вічної мерзлоти, навіть шалена гонка озброєння після другої світової війни, надали потужний поштовх для розвитку нових технологій при виробництві харчових продуктів. Без використання великої кількості харчових добавок неможливо уявити те різноманіття продуктів, яке є нині на полицях наших магазинів. Саме за допомогою харчових добавок людина поєднала продукти, що в природі не поєднуються. Наприклад, майонез низької жирності – продукт, що складається з води та рослинного жиру.
Детальніше...
 
Яким сміттям харчуються наші діти?!
Написав Zhanna   
11.03.2009
Термін – із контейнера для сміття.
Саме так – із контейнера для сміття. Першопочатково «сміттєвою їжею» (з англ. – filth-food, dirt-food, junk food) називали продукти готові до вживання, запаковані у міцну герметичну тару з дрібним фасуванням, розраховані на тривале зберігання та вживання без підігріву прямо «на ходу» (у дорозі, транспорті, стадіонах чи кінозалах). Переважно це були бутерброди (сандвічі), різноманітні нарізки (ковбас, шинки, сиру), висококалорійні батончики, горішки, чіпси, а також напої та гострі закуски, запаковані у пластикові баночки-стаканчики. 

Детальніше...
 
Всесвітній день прав споживача 2009 «Протидія просуванню на ринку нездорового харчування для дітей»
Написав Zhanna   
05.03.2009
Всесвітня організація союзів споживачів (СІ), до складу якої входять 220 урядових та громадських організацій-членів із 115 країн, девізом Всесвітнього дня прав споживачів 2008 року оголосила: «Нездорове харчування підростаючого покоління». Вперше в практиці СІ тема, зважаючи на її актуальність та злободенність, була продовжена ще на рік. Тож, Всесвітній день прав споживача 2009-го проходитиме під лозунгом «Протидія просуванню на ринку нездорового харчування для дітей».
Детальніше...
 
Рослинні жири у вершковому маслі та завищений вміст вологи у ковбасі
Написав Zhanna   
18.02.2009
На виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо проведення перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на ринку виробництва соціально-значущих продуктів, у 2008 році державні інспектори ДП «Полтавастандартметро-логія» провели ряд перевірок на підприємствах-виробниках області. 
Детальніше...
 
Союз споживачів України проводить II Всеукраїнський Конкурс «Як я захищаю свої споживчі права»
Написав Zhanna   
18.02.2009
Союз Споживачів України за підтримки Держспоживстандарту України і Київської міської державної адміністрації проводить Другий Всеукраїнський Конкурс «ЯК Я ЗАХИЩАЮ СВОЇ СПОЖИВЧІ ПРАВА».
Детальніше...
 
Проблеми якості води залишаються
Написав Zhanna   
16.02.2009
У минулому році державними інспекторами ДП «Полтавастандартметрологія» здійснено перевірки на 8-ми підприємствах, що займаються постачанням населенню води питної. 
Детальніше...
 
В ДП «Полтавастандартметрологія» оголосили початок конкурсу
Написав Administrator   
09.02.2009

П’ять років поспіль «говорили мовою пензля» про своє бачення якості юні художники з усієї України. 2009 рік не стане виключенням, адже Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» вже оголошена!
5-го лютого поточного року на базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбувся семінар-ознайомлення з умовами участі у конкурсі. До участі в ньому були запрошені керівники та вчителі художніх шкіл і студій Полтави та діти старшої вікової групи (13-17 років). Загальна кількість учасників склала 25 осіб. Це переважно були вихованці Полтавської дитячої художньої школи, Полтавської Малої академії мистецтв та студії «Соняшник» (Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості).

 

Останє оновлення ( 16.02.2009 )
Детальніше...
 
Про стан справ у хлібопекарній галузі
Написав Zhanna   
04.02.2009
На виконання доручення за результатами наради 06.02.2007р. при Голові обласної державної адміністрації з питання «Про стан справ у хлібопекарній галузі області» державними інспекторами ДП «Полтавастандартметрологія» у 2008 році було проведено 18 перевірок на підприємствах-виробниках та при оптовій реалізації хлібобулочних виробів у Полтавській області.
Детальніше...
 
Знову скарга від сусідів
Написав Zhanna   
04.02.2009
Наприкінці минулого року до ДП «Полтавастандартметрологія» надійшов лист від Сумського обласного управління захисту прав споживачів, у якому йшлося про виявлення в торговельній мережі «нестандартного» гороху колотого шліфованого фасованого полтавського виробництва. Зразки відібраної продукції не відповідали вимогам НД за масою нетто (звичайно в сторону зменшення), вмістом сміттєвих домішок (мало не в двадцять разів), у тому числі зіпсованих зерен.
Детальніше...
 
«Дали добро» новим видам продукції
Написав Zhanna   
01.03.2009
Новий рік у більшості людей асоціюється з новими сподіваннями, починаннями, майбутніми новими досягненнями… Принаймні для кількох полтавських виробників 2009-ий почався саме так – вони вирішили «запустити» у виробництво нові види продукції. Тож вже у січні цього року на базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбулося поважне зібрання – засідання Обласної дегустаційної комісії.
Детальніше...
 
Мистецтво управління персоналом готелю та ресторану
Написав Zhanna   
28.01.2009
Зараз, коли Полтавщина готується до відзначення 300-річчя Полтавської битви (яка, нагадаємо, відбулася 27 червня 1709 року) та проведення фінального туру чемпіонату Європи з футболу (що має відбутися в Україні у 2012 році), питання якості готельних послуг постало особливо гостро. 
Детальніше...
 
Добра кутя, та без меду не така!
Написав Zhanna   
13.01.2009
Головною стравою на Святвечір, Щедрий вечір та Водохрещу є, звичайно ж, кутя – обрядова страва, символ єднання з Богом та світом померлих. Певну символічність мають і її складники. Так, наприклад, мед (а саме про нього піде мова далі) – це символ солодкості духовних дарів. Мед також входить до рецептури багатьох інших страв та використовується з лікувальною метою. У своїй книзі «Канон лікарської науки» Авіценна – видатний лікар і вчений – дає близько 150 рекомендацій застосування меду. Тож споживач, використовуючи його у їжу та як ліки, хоче придбати якісний продукт.
Детальніше...
 
Новорічні новини
Написав Zhanna   
09.01.2009
Новий рік – це свято дитинства, казки, дива, ялинки, червоної від вогнів за зірки-верхівки, подарунків, цукерок і мандарин (для дорослих – шампанського і традиційного салату «Олів’є»), а ще свічок, бенгальських вогнів та феєрверків…. Який же Новий рік без феєрверків?! Свято не буде повноцінним без цих обов’язкових атрибутів. Та воно, в першу чергу, має бути безпечним!

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Всього 1450 - 1470 з 1470
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.