Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
З 2 липня набудуть чинності стандарти на трубопровідні системи, крани для транспортування газу тощо
Написав Zhanna   
25.06.2018

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 20 червня 2018 р. №182 "Про прийняття національних нормативних документів та поправки до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 19 червня 2018 р. №170 "Про відновлення дії національного та міждержавного нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 25.06.2018 )
 
У Полтаві вперше в Україні видали сертифікат по ISO 22000, який визнається на міжнародному рівні
Написав Zhanna   
19.06.2018

  Нещодавно фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія» вперше в Україні сертифікували систему менеджменту безпечності харчових продуктів відповідно до міжнародного стандарту ISO 22000 з виданням сертифікату із знаком  IAF-MLA на одному з підприємств Полтавщини.

    Нанесення вищезгаданого знаку забезпечує визнання цього сертифікату в усьому світі без додаткових підтверджень.

Останє оновлення ( 20.06.2018 )
Детальніше...
 
Остання інформація про прийняті та скасовані стандарти
Написав Zhanna   
18.06.2018

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 14 червня 2018 р. №166 "Про прийняття національних нормативних документів, прийняття зміни та поправки до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 14 червня 2018 р. №165 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, прийняття змін до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 14 червня 2018 р. №164 "Про відновлення дії національних нрмативних документів та змін до національних нормативних документів" (ЗАВАНТАЖИТИ)

 
З нового року набере чинності ряд нових національних стандартів
Написав Zhanna   
13.06.2018

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 11 червня 2018 р. № 158 "Про прийняття національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
З 15 червня набувають чинності стандарти на термометри, офтальмологічні прилади та інші ЗВТ
Написав Zhanna   
13.06.2018
   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 червня 2018 р. №157 "Про прийняття національних нормативних документів методом підтвердження"(ЗАВАНТАЖИТИ)
Останє оновлення ( 13.06.2018 )
 
З’явився новий законопроект про інформування споживачів щодо харчової продукції
Написав Zhanna   
12.06.2018

   У Верховній Раді  7 червня 2018 року зареєстровано проект Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (№8450) (ЗАВАНТАЖИТИ). Метою розробки законопроекту є забезпечення належного рівня захисту здоров'я та інтересів споживачів, їх поінформованості, встановлення засобів гарантування права споживачів на інформацію та процедури надання інформації про харчові продукти.

Останє оновлення ( 11.06.2018 )
Детальніше...
 
Сертифікувати послуги з тимчасового розміщення можуть тільки акредитовані органи!
Написав Zhanna   
11.06.2018

   Мінекономрозвитку України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)"(ЗАВАНТАЖИТИ).

  Прийняття запропонованого регуляторного акта дозволить врегулювати процедуру проходження сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та оцінювання відповідності готелів вимогам ДСТУ 4269:2003 "Послуги туристичні. Класифікація готелів", шляхом надання повноважень для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) підприємствам, установам, організаціям, які акредитовані Національним агентством з акредитації України. З питань сертифікації послуг розміщення звертайтеся за тел. (0532) 60-86-59.

Останє оновлення ( 11.06.2018 )
 
До уваги власників технічних умов!
Написав Zhanna   
08.06.2018

     Пропонуємо переглянути перелік технічних умов, вилучених з фонду ДП «Полтавастандартметрологія» у травні 2018 року (ЗАВАНТАЖИТИ).

 
ДП "Полтавастандартметрологія" отримало сертифікат члена добровільної системи УкрСЕПРО
Написав Zhanna   
09.04.2018

  Державне підприємство «Полтавастандартметрологія» отримало сертифікат члена добровільної системи УкрСЕПРО (ЗАВАНТАЖИТИ) . Зокрема, було оцінено та засвідчено відповідність органу з оцінки відповідності ДП «Полтавастандартметрологія» вимогам, які встановлені до органів з сертифікації в Добровільній системі УкрСЕПРО.  Отже відтепер підприємство має право проводити роботи з сертифікації продукції, робіт, послуг, систем управління та атестації виробництв у Добровільній системі УкрСЕПРО в межах акредитації. Органу з сертифікації ДП «Полтавастандартметрологія» присвоєно обліковий номер 035.

Останє оновлення ( 07.06.2018 )
 
Пропонуємо випробування грунту, добрив та питної води!
Написав Zhanna   
01.06.2018
    Неможливо збудувати добротний будинок без хорошого фундаменту. Те ж саме стосується й вирощування сільськогосподарських культур: у даному випадку агрохімічний аналіз грунту і є тим фундаментом, оскільки, саме від вмісту корисних речовин у грунті Вашої земельної ділянки залежатиме врожайність сільськогосподарських культур, які Ви вирощуєте.
   Більшості фермерів України, як початківцям, так і досвідченим, знайома ситуація, коли врожайність їхньої землі зовсім не відповідає очікуванням, оскільки в ній не вистачає тих, чи інших речовин. Однак як дізнатися, яких саме поживних речовин потребує ґрунт на Вашій земельній ділянці? Щоб відповісти на це питання, Вам обов’язково потрібно провести його лабораторний аналіз! Науково-дослідний випробувальний центр харчової продукції ДП "Полтавастандартметрологія" має технічну можливість провести аналіз Вашого грунту за такими показниками, як гранулометричний склад, вологість РН водне та сольове, вміст органічної речовини, азот, фосфор, калій, бор, молібден, марганець, мідь, цинк, кадмій, свинець, пестициди, радіонукліди.


Останє оновлення ( 15.04.2019 )
Детальніше...
 
Наші діти потребують захисту від неякісної продукції!
Написав Zhanna   
01.06.2018

 1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. За традицією, що склалася, напередодні цієї дати прийнято говорити про те, як захистити дитину від насилля в сім’ї та суспільстві. На щастя, відсоток дітей, які потерпають від насилля, в Україні невеликий, проте, існує інша проблема, яка стосується усіх дітей без винятку – критична ситуація на споживчому ринку, коли навіть заможна родина незастрахована від придбання продуктів чи товарів, які згубно вплинуть на здоров’я її сина чи доньки. Адже ні для кого не секрет, що висока ціна вже давно перестала служити гарантією високої якості, а інформація на маркуванні далеко не завжди відповідає дійсності.

Детальніше...
 
Опубліковано стандарт ISO на системи менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці
Написав Zhanna   
30.05.2018

     Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) розробила і опублікувала новий стандарт ISO 45001:2018 "Системи менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці. Вимоги та рекомендації щодо застосування".  Стандарт ISO 45001 є одним з найбільш очікуваних стандартів в світі, це перший міжнародний стандарт в галузі охорони праці, він пропонує єдиний і простий підхід для організацій, які бажають підвищити рівень виробничої безпеки, гігієни праці та знизити травматизм на робочому місці. Новий стандарт підходить також підприємствам, вже використовують добровільну систему менеджменту якості, що включає вимоги OHSAS 18001. Основною відмінністю між стандартами ISO 45001 та OHSAS 18001 є те, що стандарт ISO 45001 сфокусований на взаємодії між організацією і її бізнес-оточенням, а стандарт OHSAS 18001 - на управлінні факторами ризику в галузі охорони праці та промислової гігієни. Крім того, стандарт ISO 45001 грунтується на процесах, а OHSAS 18001 - на процедурах,  стандарт ISO 45001 розглядає, як ризики, так і можливості, а стандарт OHSAS 18001 - тільки ризики.

 
Перелік стандартів, відповідність яким надає презумпцію відповідності іграшок вимогам Техрегламенту
Написав Zhanna   
24.05.2018

  Наказ Мінекономрозвитку України від 18.05.2018 № 683 Про затвердження Переліку національних стандартів, що ідентичні гармонізованим європейським стандартам та відповідність яким надає презумпцію відповідності іграшок вимогам Технічного регламенту безпечності іграшок" (ЗАВАНТАЖИТИ)

     Перелік національних стандартів, що ідентичні гармонізованим європейським стандартам та відповідність яким надає презумпцію відповідності іграшок вимогам Технічного регламенту безпечності іграшок (ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 24.05.2018 )
 
Внесено зміни в Технічний регламент про електричне та електронне обладнання
Написав Zhanna   
22.05.2018

   Уряд привів норми чинного Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (ЗАВАНТАЖИТИ) у відповідність нормам   Директиви ЄС в частині відстрочки закінчення термінів дії винятків.

Детальніше...
 
Подовжено термін чинності національного стандарту на напої безалкогольні
Написав Zhanna   
21.05.2018
 
20 травня Всесвітній День метрології!
Написав Zhanna   
20.05.2018
 
В ДП "Полтавастандартметрологія" пройшло засідання дегустаційної комісії
Написав Zhanna   
18.05.2018
   17 травня на базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбулося засідання дегустаційної комісії. Його метою було прийняття рішення про рекомендацію до виробництва нових видів продукції. Цього разу 8 підприємств області представили 31 свою нову розробку.
Останє оновлення ( 18.05.2018 )
Детальніше...
 
Чи увінчається успіхом боротьба з пальмовою олією?
Написав Zhanna   
18.05.2018

   15 травня 2018 року Верховна Рада прийняла за основу законопроект №3871 «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів»(ЗАВАНТАЖИТИ).

    Вживання пальмової олії та її жирних кислот здатне спричинити підвищення рівеня холестерину в крові та спровокувати розвиток атеросклерозу, тромбозу судин, захворювань серця, ожиріння. Все це робить цей продукт шкідливим для харчування людини. Але, не зважаючи на це, пальмова олія широко застосовується в Україні при виробництві харчових продуктів, зокрема молочної продукції та кондитерських виробів. І хоча вимогами чинного законодавства встановлені заборони щодо її застосування, однак часто вони нехтуються виробниками, які використовують її замість якісного дороговартісного масла для здешевлення виробництва. Тому виникла необхідність уточнення даної норми та встановлення адміністративної відповідальності за її порушення.

Останє оновлення ( 18.05.2018 )
 
Найновіша інформація про прийняті та скасовані стандарти
Написав Zhanna   
15.05.2018

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 15 травня 2018 р. №139 "Про прийняття національних нормативних    документів методом перекладу"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 15 травня 2018 р. №138 "Про прийняття національних нормативних документів методом перекладу"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 15 травня 2018 р. №137 "Про прийняття національних нормативних документів методом перекладу"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 14 травня 2018 р. №135 "Про відновлення дії міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

    Наказ ДП "УкрНДНЦ від 11 травня 2018 р. №130 "Про прийняття національних нормативних документів методом підтвердження"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 11 травня 2018 р. №129 "Про скасування чинності національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 травня 2018 р. №126 "Про відновлення дії міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 07 травня 2018 р. №124 "Про прийняття національних нормативних документів методом перекладу"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 07 травня 2018 р. №123 "Про прийняття національних нормативних документів методом передруку"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 02 травня 2018 р. №119 "Про відновлення дії міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ) 

Останє оновлення ( 16.05.2018 )
 
В Україні посиляться вимоги до харчування в освітніх закладах
Написав Zhanna   
08.05.2018
   За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України контроль за безпечністю харчування в закладах освіти з 20 вересня 2019 року буде здійснюватися за новими правилами. Зокрема, найважливішим нововведенням для операторів, які надають послуги харчування, стане запровадження системи НАССР. Така вимога передбачена Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
Детальніше...
 
До уваги власників технічних умов!
Написав Zhanna   
08.05.2018

    Пропонуємо ознайомитися з переліком технічних умов, вилучених з фонду у квітні (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Останє оновлення ( 08.05.2018 )
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 148 - 168 з 1520
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2021 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.