Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Проблеми якості води залишаються
Написав Zhanna   
16.02.2009
У минулому році державними інспекторами ДП «Полтавастандартметрологія» здійснено перевірки на 8-ми підприємствах, що займаються постачанням населенню води питної. 
Детальніше...
 
В ДП «Полтавастандартметрологія» оголосили початок конкурсу
Написав Administrator   
09.02.2009

П’ять років поспіль «говорили мовою пензля» про своє бачення якості юні художники з усієї України. 2009 рік не стане виключенням, адже Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» вже оголошена!
5-го лютого поточного року на базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбувся семінар-ознайомлення з умовами участі у конкурсі. До участі в ньому були запрошені керівники та вчителі художніх шкіл і студій Полтави та діти старшої вікової групи (13-17 років). Загальна кількість учасників склала 25 осіб. Це переважно були вихованці Полтавської дитячої художньої школи, Полтавської Малої академії мистецтв та студії «Соняшник» (Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості).

 

Останє оновлення ( 16.02.2009 )
Детальніше...
 
Про стан справ у хлібопекарній галузі
Написав Zhanna   
04.02.2009
На виконання доручення за результатами наради 06.02.2007р. при Голові обласної державної адміністрації з питання «Про стан справ у хлібопекарній галузі області» державними інспекторами ДП «Полтавастандартметрологія» у 2008 році було проведено 18 перевірок на підприємствах-виробниках та при оптовій реалізації хлібобулочних виробів у Полтавській області.
Детальніше...
 
Знову скарга від сусідів
Написав Zhanna   
04.02.2009
Наприкінці минулого року до ДП «Полтавастандартметрологія» надійшов лист від Сумського обласного управління захисту прав споживачів, у якому йшлося про виявлення в торговельній мережі «нестандартного» гороху колотого шліфованого фасованого полтавського виробництва. Зразки відібраної продукції не відповідали вимогам НД за масою нетто (звичайно в сторону зменшення), вмістом сміттєвих домішок (мало не в двадцять разів), у тому числі зіпсованих зерен.
Детальніше...
 
«Дали добро» новим видам продукції
Написав Zhanna   
01.03.2009
Новий рік у більшості людей асоціюється з новими сподіваннями, починаннями, майбутніми новими досягненнями… Принаймні для кількох полтавських виробників 2009-ий почався саме так – вони вирішили «запустити» у виробництво нові види продукції. Тож вже у січні цього року на базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбулося поважне зібрання – засідання Обласної дегустаційної комісії.
Детальніше...
 
Мистецтво управління персоналом готелю та ресторану
Написав Zhanna   
28.01.2009
Зараз, коли Полтавщина готується до відзначення 300-річчя Полтавської битви (яка, нагадаємо, відбулася 27 червня 1709 року) та проведення фінального туру чемпіонату Європи з футболу (що має відбутися в Україні у 2012 році), питання якості готельних послуг постало особливо гостро. 
Детальніше...
 
Добра кутя, та без меду не така!
Написав Zhanna   
13.01.2009
Головною стравою на Святвечір, Щедрий вечір та Водохрещу є, звичайно ж, кутя – обрядова страва, символ єднання з Богом та світом померлих. Певну символічність мають і її складники. Так, наприклад, мед (а саме про нього піде мова далі) – це символ солодкості духовних дарів. Мед також входить до рецептури багатьох інших страв та використовується з лікувальною метою. У своїй книзі «Канон лікарської науки» Авіценна – видатний лікар і вчений – дає близько 150 рекомендацій застосування меду. Тож споживач, використовуючи його у їжу та як ліки, хоче придбати якісний продукт.
Детальніше...
 
Новорічні новини
Написав Zhanna   
09.01.2009
Новий рік – це свято дитинства, казки, дива, ялинки, червоної від вогнів за зірки-верхівки, подарунків, цукерок і мандарин (для дорослих – шампанського і традиційного салату «Олів’є»), а ще свічок, бенгальських вогнів та феєрверків…. Який же Новий рік без феєрверків?! Свято не буде повноцінним без цих обов’язкових атрибутів. Та воно, в першу чергу, має бути безпечним!

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 71 72 73 Наступна > Кінець >>

Всього 1513 - 1520 з 1520
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2021 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.