Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
До уваги експортерів зерна!
Написав Zhanna   
31.07.2017

    Якщо Ви хочете вигідно продати свою продукцію за межі України, Вам необхідно звернутися до ДП «Полтавастандартметрологія» та провести випробування кожної його партії:

-                                 за фізико-хімічними показниками (вологість, вміст білку, клітковини, ураження шкідниками, твердість, наявність домішок тощо);

-                                 показниками безпеки (вміст токсинів, мікотоксинів, цезію-137, стронцію- 90).

       Випробувальний центр харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія» проводить увесь спектр випробувань зерна згідно з вимогами нормативних документів, яким воно має відповідати та надає замовникам офіційні протоколи випробувань. Гарантуємо оперативність та конфіденційність. Звертайтеся за адресою: м.Полтава, вул.Вузька, 6 тел. (0532) 60-27-08.

Останє оновлення ( 28.07.2017 )
 
Енергетики не дають, а забирають енергію
Написав Zhanna   
27.07.2017

 

 

Не так давно на полицях супермаркетів з’явився новий вид продукції – енергетичні напої. Вони відразу ж припали до смаку молоді, яка любить скуштувати будь-яку «новинку», особливо, якщо цей продукт здатен ще й викликати стан ейфорії чи бадьорості, якої так бракує зранку після пізньої вечірки чи для безсонної ночі перед іспитом.

Останє оновлення ( 27.07.2017 )
Детальніше...
 
Останні накази про прийняття та скасування стандартів
Написав Zhanna   
26.07.2017

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 24 липня 2017 р. № 191 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 25 липня 2017 р. № 192 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, змін та поправок до національних нормативних документів, скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

 

 
З 1 липня набули чинності нові стандарти на засоби медичної та ветеринарної техніки
Написав Zhanna   
25.07.2017
Останє оновлення ( 25.07.2017 )
 
Новий стандарт ISO на відеодетектори загорянь
Написав Zhanna   
24.07.2017

    Раннє виявлення вогню і диму необхідне для порятунку життів і майна, а також збереження навколишнього середовища. Використання сучасних датчиків на базі передових технологій в місцях, що характеризуються високим ризиком загорянь (тунелі, об'єкти нафтогазової інфраструктури, громадські будівлі або складські приміщення), дозволяє швидко реагувати на подібні надзвичайні ситуації. Такі датчики охоплює нова технічна специфікація ISO.

Останє оновлення ( 24.07.2017 )
Детальніше...
 
Опубліковано новий міжнародний стандарт на серцево-судинні імплантати
Написав Zhanna   
20.07.2017

     Стандарт ISO 25539-1:2017 «Імплантати серцево-судинні. Внутрішньосудинні імплантати. Частина 1. Ендоваскулярні протези» визначає вимоги для оцінки ендоваскулярних систем (протезів та систем постачання) і вимоги щодо номенклатури, атрибутів дизайну та інформації, наданої виробником на основі наявних медичних знань. Керівництво з розробці методів випробувань в лабораторних умовах включено в довідковий додаток цього документа. Цей документ можна розглядати як доповнення до стандарту ISO 14630 «Імплантати хірургічні неактивні. Загальні вимоги», в якому вказані загальні вимоги до виготовлення неактивних хірургічних імплантатів.

Останє оновлення ( 20.07.2017 )
Детальніше...
 
Оприлюднено проект гігієнічних вимог до харчових продуктів тваринного походження
Написав Zhanna   
19.07.2017

    Запропоновано встановити Спеціальні гігієнічні вимоги при виробництві та обігу харчових продуктів тваринного походження (ЗАВАНТАЖИТИ) і привести законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу у зазначеній сфері.

Детальніше...
 
Про прийняття та скасування нормативних документів
Написав Zhanna   
18.07.2017

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 13 липня 2017 р. № 178 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 13 липня 2017 р. № 177 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні міждержавних нормативних документів та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 13 липня 2017 р. № 176 "Про внесення змін до наказу від 27 червня 2017 р. № 162"Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 13 липня 2017 р. № 173 "Про внесення змін до наказів № 145 від 05 листопада 2015 р. та № 451 від 27 грудня 2016 р."(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 10 липня 2017 р. № 169 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

     Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 07 липня 2017 р. № 168 "Про прийняття національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 04 липня 2017 р. №165 "Про внесення змін до наказу від 29 лютого 2016 р. № 62"(ЗАВАНТАЖИТИ)

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 04 липня 2017 р. № 164 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

     Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 27 червня 2017 р. № 162 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 27 червня 2017 р. № 161 "Про прийняття національних нормативних документів та скасування національних та міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Останє оновлення ( 19.07.2017 )
 
Перевірки підприємств-харчовиків будуть проходити без попередження
Написав Zhanna   
17.07.2017
   Президент України підписав Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»(ЗАВАНТАЖИТИ) Закон вступить в дію навесні 2018 року. Він зменшує адміністративний тиск на добросовісних операторів ринку. Адже, окрім того, що контроль здійснюватиме лише один компетентний орган – Держпродспоживслужба, запроваджується ризик-орієнтований підхід до здійснення цього контролю: чим нижчий рівень ризику, який становить діяльність конкретного оператора ринку, тим з меншою частотою компетентний орган перевіряє цього оператора. Перевірка здійснюватиметься без попередження, але відповідно до затвердженого вичерпного – тобто заздалегідь відомого оператору ринку – переліку питань. Нового підходу варто побоюватися лише тим операторам, які не приділяють належної уваги безпечності харчових продуктів, їх перевірятимуть частіше.

      Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 14.07.2017 )
 
Йогурт, корисний лише за умови, що він натуральний
Написав Zhanna   
13.07.2017

 Якщо пересічному українцеві запропонувати скласти перелік найкорисніших продуктів харчування, він стовідсотково включить до нього йогурт. І не помилиться, адже натуральний йогурт містить корисні мікроорганізми, що нормалізують мікрофлору в кишківнику й пригнічують життєдіяльність різноманітних хвороботворних бактерій. А в спекотні дні прохолодний йогурт чудово тамує спрагу й служить відмінною альтернативою морозиву.

          Чимало батьків, обираючи йогурт для своєї дитини, просять продавця дати той, що містить більше фруктів, вважаючи, що саме такий продукт найкорисніший для малюка. Проте, не всі знають, що корисні властивості йогурта залежать зовсім не від вмісту фруктів, а від молочнокислих бактерій. Справа в тому, що при виробництві йогуртів застосовують унікальну спеціальну закваску: суміш болгарської палички і термофільного стрептококка, які й пригнічують патогенні мікроорганізми. Цей продукт дійсно має цілющі властивості, але лише в тому випадку, якщо вміст в одному його кубічному сантиметрі біологічно активних (живих) бактерій буде не нижчим визначеної величини. Коли, ці бактерії гинуть, він повністю втрачає ці властивості.

Останє оновлення ( 13.07.2017 )
Детальніше...
 
В Україні набирає обертів виробництво органічної продукції
Написав Zhanna   
12.07.2017

  За даними Мінагрополітики, за останні 5 років виробництво органіки зросло на 90%, площі органічних с/г угідь збільшилися із 260 тис. га до 421,5 тис. га і складають 1% загальної площі с/г земель України.  «За останні 10 років створено більше 200 нових сертифікованих органічних господарств. Станом на червень 2017 року, зареєстровано більше 420 виробників органічної продукції. За оцінкою Федерації органічного руху України, минулорічний обсяг внутрішнього ринку споживання становить 21—22 млн євро.

Останє оновлення ( 12.07.2017 )
 
Сік і соковмісний напій – дві величезні різниці
Написав Zhanna   
10.07.2017
     Споживачеві слід знати, що згідно з державними стандартами, соком вважається лише продукція, на маркуванні якої є напис «сік». Якщо ж на упаковці цього позначення немає, а можна побачити лише яскраву назву «Яблучний», «Персиковий», «Апельсиновий» та красиву картинку із зображенням фруктів чи овочів, це ще зовсім не означає, що перед Вами саме сік.
Останє оновлення ( 10.07.2017 )
Детальніше...
 
Європарламент проголосував за додаткові торговельні преференції для України
Написав Zhanna   
06.07.2017

      Європейський парламент проголосував за надання Україні додаткових торгівельних преференцій. "За" проголосували 566 депутатів, "проти" – 96. Відповідно до досягнутих домовленостей, квоти на томати, пшеницю, кукурудзу та мед будуть збільшені, але не у тому обсязі, як раніше це пропонувалося Європейською комісією, сечовину з пропозицій виключено. Зокрема, встановлені наступні річні квоти: для меду – 2,5 тис. тонн, томатів оброблених – 3 тис. тонн, пшениці – 65 тис. тонн, кукурудзи – 625 тис. тонн, ячменю – 325 тис. тонн. Преференції будуть введені на строк до трьох років, в якості доповнення до Угоди щодо поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Ухвалене сьогодні Європарламентом рішення ще має бути затверджене Радою ЄС. В Україні розраховують на початок дії тимчасових автономних торговельних преференцій Європейського Союзу для України восени.

Останє оновлення ( 06.07.2017 )
 
На цеглу мають бути сертифікати!
Написав Zhanna   
05.07.2017
     Уся цегла, яка реалізовується на території України, підлягає обов’язковій сертифікації. Тому, щоб придбати якісну цеглу, необхідно звернути увагу, як на наявність усіх дозвільних документів, так і на її технічні характеристики, зазначені на маркуванні.
Останє оновлення ( 05.07.2017 )
Детальніше...
 
Цікавтеся, чи сертифіковані будівельні матеріали Вам пропонують
Написав Zhanna   
03.07.2017
     Як обрати віконні профілі, щоб вони не вийшли з ладу через рік-два. На всі віконні профілі, які реалізовуються в Україні, мають бути сертифікати відповідності, які свідчать про те, що вони «з честю» пройшли усі необхідні випробування.
Останє оновлення ( 03.07.2017 )
Детальніше...
 
Якісний цемент – запорука міцної будівлі
Написав Zhanna   
30.06.2017

 З приходом теплої половини року, зазвичай активізуються будівельні роботи, а отже, у кілька разів зростають обєми продажу будівельних матеріалів. Кожен споживач хоча б раз у житті купував будівельні матеріали та стикався з питанням безпечності та якості придбаного товару. Цемент, цегла, металопластикові вікна, залізобетонні вироби, керамічна плитка – цей перелік знайомий кожному з нас. Однак незважаючи на стрімкий розвиток будівельної галузі, питання якості будівельних матеріалів набуває дедалі більшої актуальності.Тож чи завжди компетентний наш вибір і що ми повинні знати про їхню якість та безпечність, щоб звести до мінімуму можливі ризики для здоров’я, придбати товар який з часом «не підведе» та не шкодувати про марно витрачені кошти?

Останє оновлення ( 30.06.2017 )
Детальніше...
 
Уряд затвердив новий Технічний регламент ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів
Написав Zhanna   
27.06.2017

  Постановою КМУ від 21.06.2017 № 438 «Про затвердження Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів»(ЗАВАНТАЖИТИ) забезпечено адаптацію національного законодавства до європейського та усунено технічні бар'єри у торгівлі, що спростить доступ вітчизняних ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів на ринок ЄС.

Технічним регламентом передбачено встановлення:

суттєвих вимог, яким повинні відповідати ліфти і компоненти безпеки для ліфтів;

обов'язків виробників ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів;

процедури оцінки їх відповідності вимогам Технічного регламенту;

маркування відповідності та здійснення державного ринкового нагляду щодо введених в обіг ліфтів і компонентів безпеки для них.

Останє оновлення ( 27.06.2017 )
 
Перенесено термін скасування ряду міждержавних документів
Написав Zhanna   
27.06.2017
     Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 22 червня 2017 р. № 160 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні міждержавних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)
 
Обираємо якісний пластиковий посуд
Написав Zhanna   
26.06.2017

 В теплу половину року за статистикою споживачі розкуповують рекордну кількість одноразового пластикового посуду, адже він найзручніший для пікніків на природі чи щоб втамувати спрагу, купивши напій чи квас на вулиці. Целофан, різноманітні полімерні упаковки, пластикові контейнери, одноразові тарілочки та стакани та інші досягнення цивілізації... Вони значно полегшують наш побут, проте, вибір матеріалів з полімерів, представлений на сучасному ринку, доволі великий і не всі із них безпечні для нашого організму, особливо якщо систематично використовувати таку тару не за призначенням.

Так, одні полімери виділяють токсини при контакті з кислотами та спиртним, інші – не витримують високих температур тощо. І хоча миттєве гостре отруєння Вам не загрожує, використання неякісного посуду згодом обов’язково призведе до появи певних хвороб, адже в організмі відбувається поступове накопичення токсичних речовин. Щоб уникнути біди, варто розібратися в особливостях застосування різноманітного посуду.

Останє оновлення ( 23.06.2017 )
Детальніше...
 
В Україні введуть сертифікацію енергоефективності будівель
Написав Zhanna   
23.06.2017

    Відповідний закон України «Про енергетичну ефективність будівель»(ЗАВАНТАЖИТИ), яким визначено правові, економічні та організаційні основи діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель прийнятий Верховною Радою. Відповідно до закону для об'єктів будівництва та існуючих будівель передбачається сертифікація енергетичної ефективності з метою визначення фактичних її показників, проведення оцінки відповідності зазначених показників встановленим мінімальним вимогам до енергоефективності, розробка рекомендацій щодо підвищення рівня енергоефективності, які враховують місцеві кліматичні умови технічно і економічно обгрунтовані.

Останє оновлення ( 23.06.2017 )
Детальніше...
 
Опублікований новий стандарт ISO на системи пластикових трубопроводів
Написав Zhanna   
23.06.2017

    Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 16611:2017 «Системи пластикових трубопроводів для дренажу та каналізації без тиску. Труби з поперечним перерізом круглої форми і з'єднання з армованого склопластику (GRP) на основі ненасичених поліефірних смол (UP). Розміри, вимоги та випробування». Даний документ застосовується до труб з поперечним перерізом круглої форми з армованого склопластику на основі ненасичених поліефірних смол, з гнучкими або жорсткими з'єднаннями, в основному, призначених для використання в повністю заглиблених спорудах, але також тих, які можуть використовуватися для ремонту існуючих труб з поперечним перерізом круглої форми. Стандарт застосовується до труб, фітингів та їх з`єднань номінальних розмірів від DN 150 до DN 4000, які призначені для використання під час проведення поверхневих або стічних вод за умови температури до 50°C.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 190 - 210 з 1390
 
Статистика
Останні новини
Анонси
УВАГА! ПЛАН ЗАХОДІВ НА І ПІВРІЧЧЯ
 
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.