Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» взяли участь круглому столі до Дня захисту прав споживачів
Написав Zhanna   
16.03.2018

       15 березня в Полтавському університеті економіки і торгівлі пройшов вже традиційний круглий стіл присвячений Всесвітньому дню захисту прав споживачів. Цьогоріч його девіз «Зробимо цифрові ринки справедливими і чесними».

Останє оновлення ( 16.03.2018 )
Детальніше...
 
15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів
Написав Zhanna   
15.03.2018

    15 березня світова спільнота традиційно відзначає Всесвітній день споживачів. Цьогоріч його гасло: «Зробимо цифрові ринки справедливими і чесними». Цей девіз обрано не випадково, адже останнім часом поява культури оплати послуг і товарів онлайн стала невідємною частиною нашого життя. Торгівля через мобільний звязок та мережу Інтернет невпинно зростає і вона теж має бути цивілізованою, а права споживачів мають неухильно дотримуватися. При цьому особливу увагу слід приділяти праву споживачів на отримання чіткої і достовірної інформації, щоб вони могли приймати обдумані рішення щодо купівлі тих чи інших товарів чи використання інтернет-ресурсів. Споживачам має бути зрозуміло, хто саме повинен відповідати по кожному ланцюгу постачання товарів і в подальшому впродовж всього терміну його використання. 

     Довіра і безпека споживачів– запорука успіху цифрової економіки.

 

Останє оновлення ( 15.03.2018 )
 
В Україні створено технічний комітет стандартизації по НАССР
Написав Zhanna   
14.03.2018

    В Україні створено новий технічний комітет стандартизації «Системи управління безпечністю харчових продуктів» - ТК 191. Здійснювати функції секретаріату новоствореного ТК уповноважений ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ». Сфера діяльності ТК 191 - стандартизація у сфері систем управління безпечністю харчових продуктів.

   Наказ ДП «УкрНДНЦ» від 26 лютого 2018 р. № 62 «Про створення технічного комітету стандартизації «Системи управління безпечністю харчових продуктів»(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 14.03.2018 )
Детальніше...
 
Останні рішення про прийняття нормативних документів
Написав Zhanna   
14.03.2018

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 6 березня 2018 р. №73 "Про прийняття національних нормативних документів, зміни до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
До уваги власників ТУ!
Написав Zhanna   
12.03.2018

     До уваги власників ТУ! Пропонуємо ознайомитися з переліком технічних умов, вилучених з бази даних у лютому 2018 року.(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 12.03.2018 )
 
Встановлено метрологічні вимоги до фасованих товарів
Написав Zhanna   
07.03.2018

    5 березня 2018 року вступив в силу наказ Мінекономрозвитку України від 5 липня 2017 року № 969 «Про встановлення метрологічних вимог до фасованих товарів» (ЗАВАНТАЖИТИ).

Відповідно до наказу встановлені наступні вимоги до фасованих товарів :

- до відхилень кількості фасованих товарів в упаковках від номінального значення відповідно до ДСТУ OIML R 87 "Кількість фасованого товару в упаковках";

- до задекларованої кількості нетто фасованих товарів відповідно до розділу 5 ДСТУ OIML R 79 "Товари фасовані. Вимоги до марковання".

   Метрологічні вимоги не застосовуються до упакованих одиниць, виготовлених відповідно до Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку, за умови нанесення на них знака відповідності упакованої одиниці та Технічного регламенту щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності, за умови нанесення на них знака відповідності мірної пляшки. Фасовані товари, які були введені в обіг не пізніше ніж через 3 роки з дня набрання чинності цим наказом і не відповідають метрологічним вимогам, можуть надаватися на ринку до закінчення терміну їх придатності.

Останє оновлення ( 06.03.2018 )
 
Скористайтеся новими надходженнями до нашого фонду нормативних документів
Написав Zhanna   
06.03.2018

    Скористайтеся новими надходженнями до фонду нормативних документів ДП «Полтавастандартметрологія»у лютому (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Останє оновлення ( 06.03.2018 )
 
Про набуття чинності та зміни до національних стандартів
Написав Zhanna   
05.03.2018

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 27 лютого 2018 р. №64 "Про внесення зміни до наказу від 7 лютого 2018 р. № 35"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 27 лютого 2018 р. №65 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими та міжнародними нормативними документами"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Перелік стандартів, відповідність яким надає презумпцію безпечності нехарчової продукції
Написав Zhanna   
02.03.2018
Останє оновлення ( 02.03.2018 )
 
Видано перелік національних стандартів під Технічний регламент обладнання та захисних систем
Написав Zhanna   
02.03.2018
Останє оновлення ( 02.03.2018 )
 
Затверджено Зміну №1 до національного класифікатора ДК 004:2008
Написав Zhanna   
02.03.2018
 
Внесено зміну до стандарту на магістральні трубопроводи
Написав Zhanna   
02.03.2018
 
Метрологи ДП «Полтавастандартметрологія» можуть похвалитися новим обладнанням
Написав Zhanna   
28.02.2018

   До уваги усіх зацікавлених осіб! Запрошуємо Вас скористатися послугами з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки, які надаються метрологами державного підприємства «Полтавастандартметрологія». Тим більше, що у 2017 році підприємству вдалося частково модернізувати та дооснастити еталонну базу відділу повірки засобів вимірювальної техніки електрорадіотеплотехнічних величин.

Детальніше...
 
Україна увійшла в топ-10 постачальників агропродукції до країн ЄС
Написав Zhanna   
27.02.2018

    Україна увійшла в топ-10 постачальників агропродовольчої групи товарів в країни Європейського Союзу. Про це під час виступу на Київському економічному форумі заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталя Микольська. З її слів, однією з найбільших статтей українського експорту є соняшникова олія і зростає експорт українського вершкового масла. "Україна нині є другим постачальником вершкового масла до Євросоюзу після Нової Зеландії, яка у цій галузі є світовим лідером. Також, за її словами, постійно зростає експорт українського морозива, борошна, кондитерських виробів." У продовольчій групі у нас щомісяця з’являються нові товари з доданною вартістю, - відзначила чиновниця." За її словами, в 2017 році в Україні з’явилося 870 нових товарних позицій, які експортуються в Євросоюз. При цьому кількість підприємств, які експортують до країн ЄС в 2017 році, порівняно з тим, що було в 2016 році, також зросла на 25%."Тобто ми говоримо, що у нас ростуть не лише цифри експорту, але зростає і кількість компаній, які виграють від вільної торгівлі", - відзначила вона.

  

 

 

 
Міжнародна стандартизація: Опублікована нова версія стандарту ISO 31000 на управління ризиками
Написав Zhanna   
26.02.2018

   Для управління організацією на всіх рівнях фундаментальне значення має ризик-менеджмент. Але практики управління ризиками, що використовувалися до недавнього часу, вже не є актуальними для вирішення сьогоднішніх завдань і протидії сучасним загрозам. Тому вони повинні постояно розвиватися. З цією метою Міжнародна організація з стандартизації (ISO) переглянула стандарт ISO 31000 "Управління ризиками. Керівні принципи" і опублікувала останню його версію - ISO 31000:2018.

Детальніше...
 
На рік продовжено ГОСТи на чугун, сталь, феросплави тощо
Написав Zhanna   
26.02.2018

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 20 лютого 2018 р. № 55 "Про відновлення дії в Україні міждержавних нормативних документів з 21 лютого 2018 року до 01 січня 2019 року"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Підприємства, які мають сертифіковані системи НАССР, рідше перевірятимуть
Написав Zhanna   
21.02.2018

    З квітня 2018 року розпочне діяти бiльша частина пoлoжeнь зaкoну № 2042-VIII (реєстраційний номер законопроекту №0906) «Прo дeржaвний кoнтрoль, який здiйснюється з мeтoю пeрeвiрки вiдпoвiднoстi зaкoнoдaвствa прo бeзпeчнiсть тa якiсть хaрчoвих прoдуктiв i кoрмiв, здoрoв’я тa блaгoпoлуччя твaрин». Суттєва вiдмiннiсть вiд нинiшньoї мoдeлi полягатиме у тому, що пeрeвiркa виробників харчової продукції, нaвiть плaнoвa, мoжe здiйснювaтися бeз пoпeрeджeння, зa виняткoм тих випaдкiв, кoли пeрeвiряється пiдприємствo, сeртифiкoвaнe зa систeмoю НАССР. Отже, виробникам, щоб уникнути зайвих проблем, необхідно вже зараз розпочати роботи з розробки та впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

Детальніше...
 
З 1 березня набуває чинності новий національний стандарт на вугілля
Написав Zhanna   
20.02.2018
Останє оновлення ( 20.02.2018 )
 
В ДП "Полтавастандартметрологія" пройшов семінар по НАССР
Написав Zhanna   
16.02.2018

 15 лютого на базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбувся навчально - практичний семінар-тренінг: «Запровадження та поліпшення системи управління безпечністю харчових продуктів. Сучасні тенденції та вимоги діючого законодавства». У ньому взяли участь більше 30 представників харчових підприємств Полтавщини.

Як відомо, впровадження системи НАССР вже стало обов'язковим для великих потужностей, а зовсім скоро це стосуватиметься всіх без винятку підприємств харчової галузі.

На семінарі йшлося про законодавчі вимоги та практичні аспекти впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів.Присутніх ознайомили з особливостями стандарту ДСТУ ISO 22000:2007, розповіли про державний контроль, який передбачений за виконанням законодавчих вимог щодо системи управління безпечністю харчових продуктів. Розглянули учасники засідання і очікувані зміни у нормативній сфері: провели порівняльний аналіз та проаналізували відмінності між ДСТУ ISO 22000:2007 та ISO 22000 (ISO/DIS 22000:2017).

           По закінченню семінару усі його учасники отримали відповідні свідоцтва.

Останє оновлення ( 16.02.2018 )
 
Понад 14 тисяч компаній експортували свою продукцію до ЄС
Написав Zhanna   
15.02.2018

    Понад 14 тисяч українських компаній торік експортували свою продукцію до ЄС. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» розповів представник України при ЄС Микола Точицький, — інформує 1NEWS. «Кількість українських компаній, які здійснюють експорт товарів до держав-членів Євросоюзу, постійно зростає. За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, минулого року експорт до ЄС здійснили понад 14 тисяч компаній, що на 734 компанії більше, ніж у 2016 році», — повідомив посол. Посол також відзначив, що частка малих і середніх підприємств у переліку експортерів залишається недостатньою. «Дуже часто представники наших малих і середніх підприємств не знають, де можна знайти необхідну базову інформацію щодо виходу товарів на ринок Євросоюзу, а також про існування програми ЄС, завдяки якій можна шукати іноземних партнерів для встановлення співробітництва», — пояснив Точицький.

Останє оновлення ( 15.02.2018 )
 
Скористайтеся новими надходженнями до фондів ДП "Полтавастандартметрологія"
Написав Zhanna   
14.02.2018

    Запрошуємо скористатися новими надходженнями до фондів нормативних документів ДП «Полтавастандартметрологія» у січні (ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 14.02.2018 )
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 190 - 210 з 1520
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2021 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.