Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Пропонуємо виробникам послуги з інформаційного обслуговування!
Написав Zhanna   
18.01.2017

    Звернувшись до державного підприємства «Полтавастандартметрологія» Ви завжди зможете отримати «найсвіжіші» документи у сфері стандартизації, метрології, оцінки відповідності та випробувань продукції. Зокрема, ми надамо інформацію щодо впровадження та чинності в Україні національних стандартів на продукцію та послуги, підберемо необхідні Вам нормативні документи (далі - НД) за будь-якими напрямками, в тому числі, такими як: землеробство, рослинництво та тваринництво, бджільництво, сільсько-господарські машини, устаткування та споруди, корми для тварин, добрива, виробництво харчових продуктів (на сировину, готову продукцію та контролювання їх якості). Виготовимо офіційні копії національних стандартів (на паперових носіях) та копії інших інформаційних матеріалів (законів України, постанов КМУ, наказів центральних органів виконавчої влади та інш.), матеріалів з міжнародної та європейської стандартизації (регламентів та директив Європейського Союзу, стандартів Кодексу Аліментаріус) у паперовому та електронному вигляді.

      За потреби проведемо звірення фонду нормативних документів Вашого підприємства з метою надання їм чинності та актуальності. Можемо взяти на себе постійне ведення фондів нормативних документів підприємств з повідомленням про зміни (поправки) до НД у випадку їх прийняття.

Останє оновлення ( 30.01.2017 )
Детальніше...
 
Перенесено скасування ГОСТів на мотошини та деякі будматеріали
Написав Zhanna   
18.01.2017
 
Останє оновлення ( 19.01.2017 )
 
Прийнято нову редакцію Техрегламенту обладнання та захисних систем для вибухонебезпечних середовищ
Написав Zhanna   
18.01.2017

   Уряд прийняв нову редакцію Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах. Документ визначає:-суттєві вимоги щодо безпечності до зазначених обладнання та захисних систем;-обов'язки суб'єктів господарювання (виробників, уповноважених представників, імпортерів, розповсюджувачів, призначених органів);-процедуру оцінки відповідності; критерії класифікації обладнання тощо. Крім того, регламентом врегульовані питання, пов'язані зі складанням декларацій, нанесенням знака відповідності технічним регламентам та іншого маркування.

    Прийняття Технічного регламенту забезпечить приведення національного законодавства у відповідність із нормами законодавства Європейського Союзу та дозволить у майбутньому укласти між Україною та ЄС Угоду про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів, що забезпечить вільний доступ обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах, на ринки сторін на основі взаємного визнання результатів оцінки відповідності.

    Постанова КМУ від 28 грудня 2016 р. №1055 "Про затвердження Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах"(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 18.01.2017 )
 
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» взяли участь у розробці Технічного регламенту з екодизайну
Написав Zhanna   
17.01.2017

    Як відомо, угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом визначено зобов’язання України щодо впровадження актів законодавства ЄС стосовно екодизайну. Встановлення вимог з екодизайну до енергоспоживчих продуктів дозволить зменшити споживання енергії та інших ресурсів при проектуванні, виготовленні, використанні та утилізації продукції, а також не допустить введення в обіг на території України не енергоефективного обладнання.

У минулому році фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» взяли участь у розробці Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну ламп спрямованого випромінення, світлодіодних ламп і пов’язаного з ними обладнання.

Останє оновлення ( 16.01.2017 )
Детальніше...
 
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» розробили 16 стандартів, гармонізованих з європейськими
Написав Zhanna   
17.01.2017

    Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» взяли участь у Програмі з національної стандартизації на 2016 рік та розробили 16 національних стандартів. Цьому передували кілька місяців копіткої роботи, вивчення та аналіз вітчизняного й міжнародного досвіду.

    Підприємство залучили до виконання цих робіт невипадково, адже воно є провідним у галузі світлотехніки, веде секретаріат Технічного комітету ТК 137 «Лампи та відповідне обладнання», є зберігачем вихідного еталону України одиниці світлового потоку, має висококваліфікованих фахівців та потужний науково-дослідний випробувальний центр акредитований в Національному агентстві з акредитації України за вимогами ДСТУ ISО/ІЕС 17025. Центр випробувань електричних ламп та електротехнічного обладнання ДП «Полтавастандартметрологія» постійно здійснює порівняння результатів вимірювань з випробувальними лабораторіями провідних світлотехнічних фірм світу та проводив випробування на замовлення Організації Об’єднаних Націй.

    Потреба у нових національних стандартах на лампи та світлотехнічну продукцію назріла давно, очікується, що вони сприятимуть подоланню технічних бар’єрів у торгівлі та узгодженню національної технічної політики з технічною політикою, яку проводять торгові партнери з Європейської асоціації вільної торгівлі. Стандарти необхідні для застосування та однозначного розуміння їх вимог, як вітчизняними виробниками, так і органами з оцінки відповідності, у тому числі випробувальними центрами.

Останє оновлення ( 24.01.2017 )
Детальніше...
 
Втішна статистика
Написав Zhanna   
17.01.2017

     У 2015-2016 маркетинговому році Україна поставила рекорд в експорті зернових культур на зовнішні ринки. Уперше за роки незалежності було експортовано понад 39 млн тонн зерна, що на 13% більше, ніж за попередній сезон. Зріс і експорт соняшникової олії. Найбільше української олії придбали Індія та Китай. А найбільшим імпортером зерна соняшнику стала Франція.

Останє оновлення ( 16.01.2017 )
 
Виробники цукру значно збільшили обсяги виробництва
Написав Zhanna   
16.01.2017

     За даними асоціації «Укрцукор» виробництво цукру в Україні в 2016 році збільшилось на 40,5%, до 2,008 млн тон. Минулий рік видався сприятливим для українських виробників цукру через неврожай в Бразилії та Індії та становище, яке склалося на світовому ринку. Вітчизняним виробникам солодкого продукту вдалося поставити на зовнішні ринки майже 470 тис. тон цукру, основну частину якого було продано в Шрі-Ланку, Грузію та Туніс. До того ж, українські цукрові заводи вже отримали перші заявки на поставки своєї продукції на ринки Китаю. Китайські споживачі зацікавились імпортом українського коричневого бурякового та білого рафінованого цукру в ході продовольчої виставки Anufood China 2016". Враховуючи це, за прогнозами в 2017 році відбудеться збільшення площ відведених під цукровий буряк і поступове повернення втрачених позицій в структурі посівів, - говориться в повідомленні асоціації.

 

Останє оновлення ( 13.01.2017 )
 
Останні накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності нормативних документів
Написав Zhanna   
16.01.2017

     Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 30 грудня 2016 р. № 470 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, скасування національних нормативних документів та внесення змін до наказу від 28 грудня 2016 р. № 462"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 30 грудня 2016 р. № 469 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 16.01.2017 )
 
Новий стандарт ISO присвячений захисту персональних даних у сфері охорони здоров`я
Написав Zhanna   
12.01.2017

   Міжнародна організація з стандартизації (ISO) підготувала новий документ, у якому описані принципи забезпечення конфіденційності персональної інформації за допомогою служб псевдонімізаціі, призначених для захисту персональної медичної інформації, а також вимоги до цих служб. Це стандарт ISO 25237:2017 «Інформатика в області охорони здоров'я. Псевдонімізація».

Останє оновлення ( 12.01.2017 )
Детальніше...
 
Перелік національних стандартів, які заплановані до друку в січні
Написав Zhanna   
11.01.2017

 Перелік національних стандартів, які заплановано до друку у січні (ЗАВАНТАЖИТИ)

Перелік нових надходжень до фондів ДП "Полтавастандартметрологія"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

 

Останє оновлення ( 12.01.2017 )
 
Уряд затвердив новий Технічний регламент простих посудин високого тиску
Написав Zhanna   
04.01.2017
       Уряд затвердив новий Технічний регламент простих посудин високого тиску. Документом передбачено встановлення: суттєвих вимог, яким повинні відповідати прості посудини високого тиску; обов'язків виробників зазначених посудин; процедури оцінки їх відповідності вимогам Технічного регламенту; маркування відповідності та здійснення державного ринкового нагляду щодо введених в обіг простих посудин високого тиску.

    Прийняття Технічного регламенту забезпечить адаптацію національного законодавства до європейського та усуне технічні бар'єри у торгівлі та спростить доступ вітчизняних простих посудин високого тиску на ринок ЄС.

 
Технічний комітет ТК 137 "Лампи та відповідне обладнання" отримав подяку
Написав Zhanna   
29.12.2016

   За підсумками роботи у 2016 році на адресу технічного комітету ТК 137 «Лампи та відповідне обладнання», ведення секретаріату якого покладено на ДП «Полтавастандартметрологія», надійшов лист-подяка від українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості (ДП «УкрНДНЦ»), який виконує функції національного органу стандартизації.

    Технічний комітет отримав подяку за значний внесок у розвиток національної стандартизації та активне сприяння у виконанні програми уряду та євроінтеграції, а саме виконання плану прийняття як національних 1000 стандартів та змін до них, гармонізованих з міжнародними та європейськими.(Завантажити лист)

Останє оновлення ( 29.12.2016 )
 
Новий стандарт ISO на графічні символи
Написав Zhanna   
28.12.2016

    Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 3864-2:2016 «Символи графічні. Кольори та знаки безпеки. Частина 2. Принципи проектування для етикеток безпеки на виробах». Стандарт ISO 3864-2:2016 встановлює додаткові принципи до стандарту ISO 3864-1 «Символи графічні. Кольори і знаки безпеки. Частина 1. Принципи проектування для знаків і маркування безпеки» для етикеток безпеки на виробах, виготовлених і пропонованих для продажу в ході звичайної торгівлі, включаючи, але не обмежуючись споживчими товарами і промисловим обладнанням. Завдання етикеток безпеки полягає в тому, щоб попередити про безпосередню загрозу і визначити, яким чином цієї небезпеки можна уникнути.

Останє оновлення ( 28.12.2016 )
 
Очікується оптимізація лабораторної мережі Держспоживслужби України
Написав Zhanna   
28.12.2016

  Мережа державних лабораторій Держспоживслужби в областях та м.Києві буде оптимізована. Цим питанням займається робоча група, завдання якої  - проаналізувати пропозиції щодо оптимізації та розробити узгоджений варіант, який буде враховувати пропозиції всіх зацікавлених сторін. Результатом проведення реформи лабораторної мережі повинно стати: більш ефективне використання державного майна, людських ресурсів і засобів для утримання та модернізації лабораторій Держспоживслужби; розширення галузі акредитації лабораторій, які проводять дослідження (випробування) для цілей державного контролю; забезпечення незалежності державних лабораторій; вдосконалення, розвиток і забезпечення технічної можливості їх інфраструктури. Очікується, що внаслідок спеціалізації держлабораторій, якість лабораторних послуг буде підвищено, а можливості мережі лабораторій в частині збільшення переліку досліджень - розширені. Зокрема, планується затвердити критерії і порядок надання лабораторіям статусу референс-лабораторій, тобто лабораторій, що залучається як третя сторона під час вирішення спірних питань за результатами досліджень, а також перелік лабораторій з таким статусом.

Останє оновлення ( 28.12.2016 )
 
Наказ Мінекономрозвитку України N 2095 "Про затвердження національного класифікатора України
Написав Zhanna   
28.12.2016
 
Прийнято національні стандарти щодо інформаційних технологій
Написав Zhanna   
26.12.2016
   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 грудня 2016 р. № 435 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з міжнародними та європейськими нормативними документами, та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)
 
Уряд затвердив Порядок ведення Реєстру сертифікатів на насіння та/або садівний матеріал
Написав Zhanna   
26.12.2016

     Уряд затвердив Порядок ведення Реєстру сертифікатів на насіння та/або садівний матеріал (ЗАВАНТАЖИТИ). Документом встановлено процедуру внесення до зазначеного Реєстру органами з оцінки відповідності відомостей про сертифікати. Крім того, зобов'язано Міністерство аграрної політики та продовольства, яке є держателем Реєстру, забезпечити вільний, цілодобовий і безоплатний доступ до його відомостей з використанням Інтернету. Постанова прийнята на виконання Закону України "Про насіння і садивний матеріал".

Останє оновлення ( 26.12.2016 )
 
Нові міжнародні стандарти IEC прискорять впровадження органічних світлодіодів
Написав Zhanna   
26.12.2016

    Органічні світлодіоди (OLED) складаються з декількох шарів тонких світловипромінюючих плівок на основі вуглеводневих сполук, які дозволяють випромінювати дуже яскраве світло при використанні мінімальної кількості електроенергії. Будучи альтернативою звичайним світодіодам (LED), органічні діоди активно використовуються як джерела світла у виобництві екранів для численних електронних пристроїв на зразок смартфонів, телевізорів, планшетів і моніторів, а також при створенні звичайних систем освітлення. Сьогодні ця технологія тільки набирає обертів. Але, згідно з прогнозами експертів, попит на OLED-рішення в найближчому майбутньому буде тільки рости. Тож розроблено ряд стандартів у цій галузі.

   Стандарт IEC ТС 62972:2016 "Загальне освітлення. Вироби на основі органічних світлодіодів (OLED) і відповідне обладнання.  Терміни та визначення" встановлює терміни та визначення, які вживаються щодо конкретних джерел світла на основі OLED, які використовуються в системах загального освітлення, і відповідного обладнання.

   Стандарт IEC 62922 Ed. 1.0 B:2016 "Панелі на основі органічних світлодіодів (OLED) для систем загального освітлення. Вимоги до експлуатаційних характеристик", що охоплює метод тестування OLED-панелей і визначає вимоги до робочих характеристик подібної продукції.

Останє оновлення ( 26.12.2016 )
Детальніше...
 
В Україні будуть визначені критерії та періодичність заходів державного нагляду
Написав Zhanna   
26.12.2016
Останє оновлення ( 26.12.2016 )
 
Останні накази ДП "УкрНДНЦ" щодо нормативних документів
Написав Zhanna   
26.12.2016

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 15 грудня 2016 р. №430 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 13 грудня 2016 р. № 426 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, та скасування національних нормативних документів, змін до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

    Наказ ДП "УкрНЦНЦ" від 13 грудня 2016 р. № 425 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, та скасування національних нормативних документів, поправки до національного нормативного документа (ЗАВАНТАЖИТИ) 

    Наказ ДП "УкрНЦНЦ" від 13 грудня 2016 р. № 424 "Про внесення зміни до наказу № 195 від 18 грудня 2015 р."(ЗАВАНТАЖИТИ)

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 13 грудня 2016 р. № 423 "Про внесення зміни до наказу № 164 від 27 листопада 2015 р." (ЗАВАНТАЖИТИ)

 Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 12 грудня 2016 р. № 418 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, та скасування нормативних документів України"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08.12.2016 р. № 412 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08.12.2016 р. № 413 "Про внесення змін до наказу від 28 жовтня 2016 р. № 349"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 07 грудня 2016 р. № 410 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами та скасування національних нормативних документів, змін та поправок до національних нормативних документів та міждержавних нормативних документів в Україні (ЗАВАНТАЖИТИ)

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 07 грудня 2016 р. № 409 "Про прийняття національних стандартів України, гармонізованих з міжнародними та європейськими нормативними документами, та про внесення змін до наказу № 209 від 20 липня 2016 р."(ЗАВАНТАЖИТИ)

  

 

Останє оновлення ( 26.12.2016 )
 
Опубліковано міжнародний стандарт на заправні станції природного газу
Написав Zhanna   
26.12.2016

    В наш час у світі неухильно збільшується кількість  транспортних засобів, які використовують природний газ як пальне. Виробництвом автомобілів, що працюють на природному газі займається близько  50 великих компаній, серед яких  BMW, Honda, General Motors, Volvo. Аналіз результатів досліджень токсичності таких автомобілів показав, що зниження викиду токсичних складових знижується в 3-5 разів. Також чітко намітилася тенденція до використання природного газу на автотранспорті у вигляді зрідженого природного газу (ЗПГ). Питання проектування, будівництва, експлуатації, технічного обслуговування, огляду станцій для заправки зрідженого природного газу розглядаються у новому стандарті Міжнародної організації з стандартизації (ISO) ISO 16924:2016 «Заправні станції природного газу. Заправні станції зрідженого природного газу (ЗПГ) для заправки транспортних засобів». Крім того, документ визначає вимоги до безпеки та контролю. Цей документ застосовується до заправних станцій, які працюють зі зрідженим природним газом, що відповідає вимогам стандарту ISO 13686 «Газ природний. Визначення якості». Дія стандарту розповсюджується на заправні станції з приватним та загальним доступом, з дозованим/не дозованим розподіленням, з стаціонарним/мобільним сховищем газу, а також на пересувні, мобільні, багатофункціональні запрані станції.

Останє оновлення ( 26.12.2016 )
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 190 - 210 з 1276
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2017 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.