Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Продукція й послуги мають відповідати стандартам!
Написав Zhanna   
14.10.2017

     Останнім часом окремі некомпетентні ЗМІ активно поширюють інформацію про те, що незабаром в Україні буде повністю відмінено всі стандарти і до продукції та послуг більше не висуватимуться жодні вимоги.. Ця хибна думка набула популярності після того як 13 вересня, в рамках Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом, на засіданні Уряду було схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про стандартизацію». Законопроектом передбачено внесення змін до 127 законодавчих актів (8 кодексів та 119 законів) і пропонується виключити положення стосовно: обов’язковості застосування національних стандартів; погодження проектів національних стандартів з державними органами; нормативно-правового регулювання відносин, пов'язаних із розробленням стандартів і технічних умов підприємств, установ та організацій.

      Тож недобросовісним ділкам, які з метою одержання надприбутків, фальсифікують продукцію, використовують при її виробництві небезпечні матеріали і заборонені технології, вигідно поширювати чутки про те, що нині всі нормативні документи скасовано і виробникам більше непотрібні ні стандарти, ні технічні умови. Та насправді це зовсім не так.

Останє оновлення ( 24.10.2017 )
Детальніше...
 
14 жовтня - Всесвітній День стандартів
Написав Zhanna   
13.10.2017

     Щороку 14 жовтня всі країни - члени Міжнародної організації по стандартизації ISO, Міжнародної електротехнічної комісії IEC та Міжнародної Спілки по електрозв’язку ITU, а також вся світова науково-технічна спільнота відзначають Всесвітній день стандартів, як день визнання важливості робіт по стандартизації. Свою історію цей день започаткував у далекому 1946 році, саме тоді в Лондоні в приміщенні Інституту цивільних інженерів відкрилася конференція національних організацій по стандартизації. Результатом її роботи стало заснування Міжнародної організації по стандартизації ISO (з грецької isos - рівний), яка успішно працює по сьогоднішній день. А щорічно відзначати Всесвітній день стандартів запропонував Президент ІSО пан Фарук Сунтер (Туреччина) у 1970-му році, для того, щоб підкреслити важливість стандартизації для всієї світової економіки, активізувати її роль, як основного помічника не тільки промисловості, торгівлі, а й урядів і споживачів усього світу.

      Цьогоріч Всесвітній день стандартів проходить під девізом: «Стандарти роблять міста розумнішими».

Останє оновлення ( 11.10.2017 )
Детальніше...
 
Привітання працівникам харчової галузі!
Написав Zhanna   
13.10.2017

     В третю неділю жовтня відзначають день працівників харчової промисловості. ДП «Полтавастандартметрологія» вітає всіх працівників цієї галузі з професійним святом!

       Усвідомлюємо, що саме від Вашої щоденної праці великою мірою залежить те, наскільки якісним, безпечним і смачним буде наш щоденний стіл. Продукцію харчових підприємств України знають не лише вітчизняні споживачі, а й країн близького та далекого зарубіжжя.

      Тож висловлюємо Вам свою глибоку шану і щиру подяку! Ми завжди раді співпрацювати з кожним із Вас і готові всіляко сприяти, аби харчові підприємства нашого краю були успішними, сильними й  конкурентоспроможними.

       Бажаємо Вам міцного здоров’я, достатку, стабільності, впевненості у завтрашньому дні. Нехай втілюються у життя всі Ваші найсміливіші задуми, а робота приносить, як моральне, так і матеріальне задоволення!

Останє оновлення ( 13.10.2017 )
 
Вітаємо членів обласної асоціації "Полтавахліб"зі святом!
Написав Zhanna   
13.10.2017
Останє оновлення ( 11.10.2017 )
 
Привітання з Днем стандартизації та метрології!
Написав Zhanna   
09.10.2017
Останє оновлення ( 09.10.2017 )
 
Новий міжнародний стандарт на кондиціонери
Написав Zhanna   
09.10.2017

   Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 15042:2017 «Спліт-система кондиціонування повітря з багаторазовою циркуляцією і повітро-повітряні теплові насоси. Випробування і оцінка робочих характеристик». Новий документ визначає експлуатаційні випробування, стандартні умови і методи випробувань для визначення номінальної потужності і ефективності кондиціонерів з повітряним охолодженням і повітряно теплових насосів.

Детальніше...
 
Що входить до складу косметичних засобів
Написав Zhanna   
06.10.2017
     Як уже було сказано, купуючи засоби для догляду за волоссям та шкірою необхідно уважно читати інформацію на маркуванні. Хоча на багатьох виробах вони нанесені наскільки дрібним шрифтом, що розібрати щось доволі складно. Отже, яких компонентів слід остерігатися? Про це піде мова в наступному матеріалі.
Останє оновлення ( 06.10.2017 )
Детальніше...
 
Обираємо безпечний шампунь
Написав Zhanna   
05.10.2017

 Цікаво, що більшість покупців обирають засоби догляду за шкірою та волоссям керуючись хибними уявленнями про їхні властивості. Наприклад, хороший шампунь, на думку більшості, має якомога сильніше пінитися, миттєво робити волосся невагомо-пухнастим та мати приємний стійкий аромат, яким голова ще довго пахнутиме навіть після того, як Ви її ретельно виполоскали. Насправді ж, все з точністю до навпаки. Чим сильніше піноутворення, тим більше в миючому засобі лауреату сульфат натрію, це досить потужна хімічна сполука, якій під силу розчинити не лише бруд на голові, а й плями мазуту на деталях машини. Тож не дивно, що вона руйнує захисний прошарок жиру на шкірі та плівку, яка захищає волосся від забруднень, а за одно й нівечить його структуру. В результаті порушується природний жировий обмін в епідермісі. Таким чином, щоб волосся виглядало доглянутим, людині доведеться мити голову практично щодня, що безумовно вигідно виробникам.

Останє оновлення ( 05.10.2017 )
Детальніше...
 
Українська органічна продукція користується попитом у світі
Написав Zhanna   
04.10.2017

      Україна постачає на зовнішні ринки органічної продукції на суму понад 50 млн € за рік. Більше 80% цього експорту припадає на Західну Європу. За інформацією заступника Міністра агрополітики з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої, найбільші її імпортери — Німеччина, Швейцарія, Нідерланди, Італія та інші європейські країни. Окрім того, українські виробники експортують у США, Канаду, Австралію та деякі країни Азії. Основні потоки продукції — зернові, олійні та дикороси.

Останє оновлення ( 03.10.2017 )
 
Євросоюз підтвердив вступ в силу з 1 жовтня додаткових торгових преференцій для України
Написав Zhanna   
04.10.2017

   Цей пакет повинен знизити кількість торгових обмежень ЄС щодо України, які залишаються в силі, не дивлячись на те, що країнами вже діє повноцінна угода про зону вільної торгівлі.

    «Це хороша новина для українських експортерів. Ряд важливих сільськогосподарських та промислових товарів отримають кращий доступ на європейський ринок, оскільки зможуть експортуватися без обкладання митними тарифами», — йдеться в спільній заяві єврокомісара з торгівлі Сесілії Мальмстрем і заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталії Микольської. На їхню думку, введення цих преференцій також є «важливим знаком економічної і політичної підтримки з боку ЄС України, її народу і процесу реформ».

     Пакет преференцій ЄС, зокрема, передбачає введення додаткових квот, за якими українські виробники зможуть безмитно ввозити свою продукцію на європейський ринок. В першу чергу це стосується сільгоспвиробників: ЄС виділяє Україні щорічну квоту на безмитне ввезення томатів (3 тис. тонн), пшениці (65 тис. тонн), кукурудзи (625 тис. тонн), ячменю (325 тис. тонн). При цьому за час обговорення документа квоти ЄС для України були переглянуті в бік зменшення з урахуванням інтересів європейських виробників.

Останє оновлення ( 03.10.2017 )
 
Набув чинності Закон України «Про енергетичну ефективність будівель»
Написав Zhanna   
03.10.2017
    Метою Закону є підвищення енергетичної ефективності будівель. Сертифікація удосконалить механізми контролю за державними програмами енергоефективності. Також вона забезпечить власників актуальною інформацією про енергетичні характеристики будівель. Законом передбачена реалізація національних планів збільшення кількості будівель з близьким до нульового споживанням енергії. Передбачається запровадження обов'язкової сертифікації енергоефективності будівель державної власності з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни, і у всіх приміщеннях, де розташовані органи державної влади.
Останє оновлення ( 03.10.2017 )
Детальніше...
 
Намагаємося уникати підробок
Написав Zhanna   
02.10.2017
   На порозі зима, а отже більшість із нас уже провели «ревізію» у своїх гардеробах і, як наслідок, багатьом спала на думку ідея поновити його новеньким теплим одягом. Ось тут і постає проблема, що придбати: шубу, дублянку чи пуховик? Цьогоріч дедалі більше споживачів схиляються до останнього, адже якісний виріб на основі пуху і легкий і теплий та головна його перевага в тому, що він «дихає», а отже в такій обновці буде комфортно і на морозі, і в теплому автомобілі. Втім, при цьому, як завжди виникає запитання: «Як не потрапити на підробку?», адже пошиття зимових курток - вигідний бізнес. Найдешевша тканина плюс начинка у вигляді синтепону, і псевдопуховик готовий. Підроблені куртки можна зустріти майже на кожному ринку. І не лише, вистачає їх і в магазинах. 
Останє оновлення ( 02.10.2017 )
Детальніше...
 
Прийнято нові національні стандарти на залізничний транспорт за засоби зв’язку
Написав Zhanna   
29.09.2017
 
Видано новий стандарт ISO на газові балони
Написав Zhanna   
24.09.2017

       Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опубліковала новий міжнародний стандарт ISO 15996:2017 «Газові балони. Клапани залишкового тиску. Загальні вимоги та типові випробування».

Останє оновлення ( 06.10.2017 )
Детальніше...
 
Українська продукція повинна відповідати європейським стандартам
Написав Zhanna   
27.09.2017

      Нині першочергове завдання, яке стоїть перед українськими підприємствами – вихід на європейський ринок, адже Європейський Союз - це близько трьох десятків країн, а отже, майже пів мільярда потенційних споживачів. Але для того, щоб стати повноцінним членом європейської торгівельної спільноти, необхідно, щоб продукція підприємства повністю відповідала усім вимогам Євросоюзу.

     Вже майже рік на території Європейського Союзу застосовуються нові правила щодо маркування харчової продукції. Новий Регламент передбачає ряд нововведень, серед яких обовязкові дані про харчову цінність, інформація про країну походження, наявність алергенів, мінімальний розмір шрифта тощо. До речі, зазначення даних про наявність алергенів також відтепер є обов’язковими, як для продуктів в упаковці, так і без неї і навіть для тих, що реалізовуються за допомогою мережі «Інтернет». Поки що тимчасово звільнили від цього зобовязання лише алкогольні напої.

Останє оновлення ( 27.09.2017 )
Детальніше...
 
Про останні прийняття та скасування нормативних документів
Написав Zhanna   
26.09.2017

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 21 вересня 2017 р. № 294 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, та скасування національних нормативних документів і зміни до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 19 вересня 2017 р. № 289 "Про скасування нормативного документа України"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 18 вересня 2017 р. № 287 "Про перенесення терміну надання чинності   та перенесення терміну скасування чинності національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 15 вересня 2017 р. № 283 "Про перенесення терміну надання чинності національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 15 вересня 2017 р. № 281 "Про перенесення терміну надання чинності національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 15 вересня 2017 р. № 280 "Про перенесення терміну надання чинності національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)
 
Увага! Сертифікати ДП «Полтавастандартметрологія» підробляють!
Написав Zhanna   
26.09.2017

    5 вересня 2017 року військовою частиною А2920 (Миколаївська область) було оголошено тендер на закупівлю товару за ДК 021-2015-31520000-7 Світильники та освітлювальна  арматура (Світильник ZY200-N150 з лампою) (Ідентифікатор закупівлі UA-2017-09-05-000999-с).

    Серед документів, наданих учасниками тендерної процедури, виявлено електронну копію сертифіката відповідності № UA1.035.0173263-07, зміст якої не відповідає фактично виданому документу.

 

Останє оновлення ( 05.10.2017 )
Детальніше...
 
Увага! Виявлено підробку протоколів ЦВЕЛ ДП «Полтавастандартметрологія»!
Написав Zhanna   
26.09.2017

     23 серпня 2017 року Комунальним підприємством Броварської міської ради Київської області «Бровари-благоустрій» був оголошений тендер на закупівлю товару ДК 021-2015-3150000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильник LED) (Ідентифікатор закупівлі ua-2017-08-23-000369-с).

   Серед документів, наданих учасниками тендерної процедури, було виявлено декілька протоколів випробувань (вимірювань), які не відповідають протоколам виданим науково-дослідним Випробувальним центром електричних ламп та технологічного обладнання (ЦВЕЛ), який входить до складу ДП «Полтавастандартметрологія»!
Останє оновлення ( 05.10.2017 )
Детальніше...
 
Знай наших!
Написав Zhanna   
21.09.2017

 З 7 по 10 вересня в селищі Коблево Миколаївської області відбулися фінальні змагання XXII Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади працівників промислової сфери та транспорту.

Вперше у змаганнях взяла участь і команда ДП «Полтавастандартметрологія». Троє сміливців вирішили пригадати навики, отримані свого часу в спортивних школах і секціях та не побоялися поборотися за перемогу з досвідченими спортсменами-аматорами, серед яких, до речі, були й колишні спортсмени-професіонали, майстри спорту та навіть екс-чемпіони України.

Отже, команду ДП «Полтавастандартметрологія» представляли Ольга Костіна (шахи), Ярослав Іваниця (настільний теніс) та Володимир Лукомський (армреслінг).

Приємно відзначити, що незважаючи на брак досвіду та серйозний рівень конкурентів, команда ДП «Полтавастандартметрологія» виступила достойно. Тож за вагомий особистий внесок в підготовку та проведення XXII Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія» Алла Миронова та голова профспілки ДП «Полтавастандартметрологія» Наталія Юрчишина отримали подяки від центральної Ради профспілки. А для полтавських спортсменів-аматорів це лише початок і, хочеться сподіватися, вони ще не раз порадують вболівальників своїми досягненнями.

                  Лист Центральної Ради профспілки (ЗАВАНТАЖИТИ)

                  (Переглянути фотогалерею)

 

 

 

Останє оновлення ( 21.09.2017 )
 
Профспілка ДП «Полтавастандартметрологія» організувала захоплюючу екскурсію
Написав Zhanna   
21.09.2017

  Нещодавно профспілка ДП «Полтавастандартметрологія» організувала захоплюючу екскурсійну поїздку. Члени трудового колективу побували у Кам’янці-Подільському, Хотинській фортеці, печерах, що у селі Кривче Тернопільської області, відвідали залишки скельного монастиря у Бакоті (затоплене селище, якого немає на карті) та помилувалися знаменитим, найбільшим у Європі Вінницьким музикальним фонтаном.

(Переглянути фотогалерею)

 

 

 

Останє оновлення ( 21.09.2017 )
 
Підписано Багатосторонню угоду про взаємне визнання Міжнародного форуму з акредитації (IAF MLA)
Написав Zhanna   
21.09.2017

    За повідомленням Національного агентства з акредитації України (НААУ), 16 серпня 2017 року НААУ стало підписантом Багатосторонньої угоди про взаємне визнання Міжнародного форуму з акредитації (IAF MLA) у наступних сферах акредитації: сертифікація продукції – ISO/IEC 17065, сертифікація персоналу – ISO/IEC 17024, сертифікація систем менеджменту – ISO/IEC 17021-1 (сфери ISO 9001 та ISO 14001).  Таким чином, НААУ повністю виконало свої зобов’язання щодо забезпечення підписання угод про визнання, зазначені в Плані заходів щодо реалізації Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 року за №844-р. Тепер, переважна більшість видів діяльності НААУ визнається не тільки на європейському, а й на світовому рівні.

Останє оновлення ( 20.09.2017 )
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Всього 211 - 231 з 1455
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.