Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Уряд затвердив критерії оцінки та частоту здійснення планових заходів з державного нагляду
Написав Zhanna   
06.11.2018

     Постановою КМУ від 31 жовтня 2018 р. № 896 "Деякі питання здійснення планових заходів державного контролю Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів"(ЗАВАНТАЖИТИ) Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від здійснення господарської діяльності, а також порядок визначення періодичності здійснення планових заходів державного контролю операторів ринку (потужностей) Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Зокрема, встановлено процедуру визначення періодичності здійснення планових інспектувань та аудитів відповідності діяльності операторів ринку вимогам законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин. Постанова дає можливість територіальним органам Держпродспоживслужби визначати частоту здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини.

 
До уваги власників ТУ!
Написав Zhanna   
05.11.2018

    До уваги власників ТУ! Пропонуємо ознайомитися з переліком технічних умов вилучених з фонду нормативних документів у жовтні  (ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 02.11.2018 )
 
Затверджено нову редакцію техрегламенту щодо пакувальних комплектів для радіоактивних відходів
Написав Zhanna   
31.10.2018

   Уряд затвердив нову редакцію Технічного регламенту щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів. Документом деталізовано перелік та вимоги до документації, що подається заявником до органу для проведення оцінки відповідності, визначено вимоги до органів з оцінки відповідності, а також зазначений регламент доповнено переліком модулів оцінки відповідності пакувальних комплектів.

  Постанова КМУ від 17 жовтня 2018 р. №884 "Про затвердження Технічного регламенту щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів">>>(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Останє оновлення ( 31.10.2018 )
 
В мікробіологічній лабораторії ДП «Полтавастандартметрологія» чекають на клієнтів!
Написав Zhanna   
28.10.2018

 До уваги всіх, кого цікавлять випробування харчової продукції та продовольчої сировини за мікробіологічними показниками! Переглянути короткий відеоролик про роботу мікробіологічної лабораторії науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія» можна за активним посиланням https://www.facebook.com/poltavastandart/

Останє оновлення ( 29.10.2018 )
 
Остання інформація про прийняття та скасування стандартів
Написав Zhanna   
26.10.2018

  Наказ ДП "УкоНДНЦ" від 23 жовтня 2018 р. №378 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкоНДНЦ" від 23 жовтня 2018 р. №377 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, прийняття змін до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від18 жовтня 2018 р. №368 "Про прийняття національних нормативних документів та прийняття змін до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 18 жовтня 2018 р. №367 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 18 жовтня 2018 р. №366 "Про внесення зміни до наказу від 20 травня 2016 р. № 137"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 17 жовтня 2018 р. №358 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, прийняття змін до національного нормативного документа, прийняття поправки до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 17 жовтня 2018 р. №357 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 12 жовтня 2018 р. №355 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, скасування поправок до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 10 жовтня 2018 р. №353 "Про прийняття національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Останє оновлення ( 26.10.2018 )
 
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» провели круглий стіл про зміни в системі техрегулювання
Написав Zhanna   
22.10.2018
   Фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія» провели круглий стіл на тему: «Нові тенденції розвитку системи технічного регулювання в Україні. На зустріч суспільству та бізнесу». Захід пройшов у Полтавському університеті економіки і торгівлі.
Останє оновлення ( 22.10.2018 )
Детальніше...
 
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» отримали нагороди з нагоди професійного свята
Написав Zhanna   
17.10.2018

    З нагоди Дня стандартизації та метрології та Всесвітнього Дня стандартів в ДП «Полтавастандартметрологія» відбулися урочистості за участю заступника директора Департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександра Кушнерика, директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інни Іщенко, очільників  Полтавської торгово-промислової палати та головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області. За зразкове виконання посадових обов’язків у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності чотирьом працівникам ДП «Полтавастандартметрологія», які пропрацювали на підприємстві від 26 до 44 років, оголошено подяку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Ще 14 кращих працівників підприємства було нагороджено почесними грамотами Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради та Полтавського міськвиконкому, 5 працівників отримали почесні грамоти Центральної ради та обкому профспілки «Машприлад» України, а 45 працівників - почесні грамоти в.о. генерального директора ДП «Полтавастандартметрологія» Андрія Горбаня. Усі відзнаки підкріплені грошовими винагородами.

    Крім того, три працівники ДП «Полтавастандартметрологія», які є учасниками АТО, згідно з наказом в.о. генерального директора, отримали грошові винагороди до Дня захисника України.  До речі, цьогоріч ДП «Полтавастандартметрологія» відзначило 96-річницю з дня заснування, адже саме у 1922 році у Полтаві було створено перше відділення повірочної палатки мір і вагів.

      Архівний витяг із протоколу засідання Президії Полтавського губвиконкому (ЗАВАНТАЖИТИ).

Останє оновлення ( 17.10.2018 )
 
З 2019 року набудуть чинності стандарти на сталеві профілі, електромеханічні інструменти та інше
Написав Zhanna   
16.10.2018

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 жовтня 2018 р. №351"Про внесення зміни до наказу від 27 грудня 2016 р. № 440"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 жовтня 2018 р. №350 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 жовтня 2018 р. №349 "Про прийняття національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)
 
З Днем захисника України!
Написав Zhanna   
14.10.2018
Останє оновлення ( 16.10.2018 )
 
14 жовтня - Всесвітній день стандартів!
Написав Zhanna   
12.10.2018

     Нині не можливо уявити сучасний світ без стандартів. Без них було б паралізовано транспорт і торгівлю, інтернет просто не міг би функціонувати, сотні тисяч систем, що залежать від інформаційних і комунікаційних технологій: від урядових органів і банківської справи до охорони здоров‘я, керування повітряним рухом, швидкої допомоги, допомоги у катастрофах - зруйнувалися б. Тож щороку 14 жовтня всі країни - члени Міжнародної організації по стандартизації ISO, Міжнародної електротехнічної комісії IEC та Міжнародної Спілки по електрозв’язку ITU, а також вся світова науково-технічна спільнота відзначають Всесвітній день стандартів, як день визнання важливості робіт по стандартизації.

Останє оновлення ( 11.10.2018 )
Детальніше...
 
Прийнято нову редакцію Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі
Написав Zhanna   
11.10.2018

     Документом визначено: суттєві вимоги до приладів та арматури до них; обов’язки суб’єктів господарювання (виробників, уповноважених представників виробника, імпортерів, розповсюджувачів); положення щодо презумпції відповідності приладів та арматури; питання, пов’язані зі складанням декларації про відповідність, нанесенням знака відповідності технічним регламентам та іншого маркування; положення щодо призначення органів з оцінки відповідності та спеціальні вимоги до них; положення щодо здійснення державного ринкового нагляду; процедури оцінки відповідності приладів. Прийняття Технічного регламенту забезпечить приведення національного законодавства у відповідність із нормами законодавства Європейського Союзу та дозволить у майбутньому укласти між Україною та ЄС Угоду АСАА. Це забезпечить вільний доступ приладів, що працюють на газоподібному паливі, на ринки сторін на основі взаємного визнання результатів оцінки відповідності. Постанова КМУ від 04 липня 2018 р. № 814 "Про затвердження Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі"(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 11.10.2018 )
 
Схвалено Технічний регламент щодо визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів
Написав Zhanna   
11.10.2018

    Уряд схвалив Технічний регламент щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів. Таким чином, Україна впроваджує важливий європейський інструмент — екодизайн, який визначає вимоги щодо енергоефективності та екологічності різних енергоспоживчих продуктів. Впровадження системи екодизайну в Україні дозволить: зменшити використання енергоресурсів при проектуванні, виготовленні, використанні та утилізації енергоспоживчих продуктів; збільшити кількість енергоефективних продуктів на ринку; не допустити введення в обіг тих товарів, які нераціонально споживають енергію та негативно впливають на навколишнє середовище. Прийнятий нормативний акт є рамковим, тому передбачається прийняття близько 30 спеціальних техрегламентів за окремими видами продукції.

 
Затверджено Технічний регламент вибухових матеріалів промислового призначення
Написав Zhanna   
11.10.2018

     Уряд затвердив Технічний регламент вибухових матеріалів промислового призначення. Прийняття рішення сприятиме підвищенню рівня безпеки та конкурентоспроможності вибухових матеріалів промислового призначення вітчизняного виробництва, спрощенню процедури взаємного визнання результатів робіт з оцінювання відповідності та прийнятності промислових товарів за визначеними пріоритетними секторами економіки, усуненню технічних бар’єрів у торгівлі такою продукцією. Постанова КМУ від 03 жовтня 2018 р. № 802 "Про затвердження Технічного регламенту вибухових матеріалів промислового призначення"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Набуває чинності ряд національних стандартів
Написав Zhanna   
09.10.2018

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 03 жовтня 2018 р. №345 "Про прийняття національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 03 жовтня 2018 р. №344 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, скасування поправок до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 02 жовтня 2018 р. №342 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 02 жовтня 2018 р. №341 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, скасування поправок до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)
 
ДП «Полтавастандартметрологія» призначено органом з оцінки відповідності вимогам ТР з будівництва
Написав Zhanna   
05.10.2018

    Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №1292 від 12.09.2018 року ДП «Полтавастандартметрологія» призначено органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2006 року № 1764), йому присвоєно ідентифікаційний номер UA.TR.023. Підприємство має акредитованих аудиторів для проведення робіт у цьому напрямку та вкотре підтвердило свою компетентність, високий фаховий рівень та неупередженість.

    Тож запрошуємо усі підприємства будівельної галузі до плідної співпраці. Пам’ятайте, відповідність вашої продукції вимогам технічних регламентів дозволить  Вам і надалі успішно працювати та утримувати лідерські позиції на ринку! Докладніше за телефоном (05322) 2-48-56.

Останє оновлення ( 05.10.2018 )
 
Скористайтеся новими надходженнями до фонду нормативних документів
Написав Zhanna   
03.10.2018

   Пропонуємо Вашій увазі нові надходження до фонду нормативних документів ДП "Полтавастандартметрологія" (ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Йогурт, корисний лише за умови, що він натуральний
Написав Zhanna   
02.10.2018
   Якщо пересічному українцеві запропонувати скласти перелік найкорисніших продуктів харчування, він стовідсотково включить до нього йогурт. І не помилиться, адже натуральний йогурт – це смачний, поживний і цілющий продукт, який містить корисні мікроорганізми, що нормалізують мікрофлору в кишківнику й пригнічують життєдіяльність різноманітних хвороботворних бактерій. Для організму це цінне джерело вітамінів групи В, кальцію, фосфору, цинку і магнію. Ним із задоволенням ласують навіть ті, хто зовсім не любить молока. При виробництві йогуртів застосовують унікальну спеціальну закваску: суміш болгарської палички і термофільного стрептококка, які й пригнічують патогенні мікроорганізми. Цей продукт дійсно має цілющі властивості, але лише в тому випадку, якщо в ньому міститься певна кількість біологічно активних (живих) бактерій. Коли, ці бактерії гинуть, продукт вже не несе нашому організму жодної користі.
Останє оновлення ( 02.10.2018 )
Детальніше...
 
Остання інформація про прийняті та скасовані стандарти
Написав Zhanna   
25.09.2018

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 21 вересня 2018 р. №332 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з міждержавними нормативними документами, та перенесення термінів скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" 24 вересня 2018 р. № 338 "Про прийняття національного нормативного документа, скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" 24 вересня 2018 р. № 337 "Про прийняття національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" 24 вересня 2018 р. №336 "Про прийняття національних нормативних документів, прийняття змін до національних нормативних документів, скасування національних нормативних документів, скасування поправки до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" 24 вересня 2018 р. №335 "Про прийняття національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 24 вересня 2018 р. № 334 "Про прийняття національного нормативного документа, прийняття змін до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 21 вересня 2018 р. №332 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з міждержавними нормативними документами, та перенесення термінів скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

 
Що не завадить знати купуючи олію?
Написав Zhanna   
25.09.2018

   Сьогодні в торгівельній мережі представлений широкий вибір різноманітної олії різних видів та якості. Це не лише звичні для нас соняшникова, кукурудзяна та соєва, а й донедавна екзотичні - оливкова, пальмова, кокосова та інші. З’явилися і так звані «мікси», виготовлені шляхом купажування (змішування двох, трьох і навіть чотирьох різних видів олій). Купуючи такий продукт, слід пам’ятати, що першою на маркуванні зазначають назву олії, якої у міксі більше, наприклад, у «соняшниково-оливковій» більше соняшникової, а оливкової може бути всього лише кілька відсотків. Добросовісний виробник обов’язково зазначить це відсоткове співвідношення на пляшці.

Останє оновлення ( 24.09.2018 )
Детальніше...
 
В Україні прийняті національні стандарти з колориметрії
Написав Zhanna   
24.09.2018

   Міжнародна комісія з освітлення (МКО, CIE) - міжнародний орган, провідний розробку технічних стандартів в області світла, освітлення, кольору і колірних просторів. МКО розробляє норми, рекомендації, стандарти з техніки всіх видів освітлення. Документи МКО є обов'язковою базою для розробки національних норм освітлення. На базі норм МКО були розроблені міжнародні стандарти серії ISO 11664, що стосуються питань колориметрии, а відповідно і європейські - серії EN ISO 11664.

Детальніше...
 
Прийнятий національний стандарт щодо улаштування шарів дорожнього одягу з укріплених ґрунтів
Написав Zhanna   
24.09.2018

   Відповідно до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 17 вересня 2018 р. № 316 «Про прийняття та скасування національних нормативних документів» (ЗАВАНТАЖИТИ) в Україні прийнятий новий національний стандарт ДСТУ 8801:2018 «Автомобільні дороги. Настанова з улаштування шарів дорожнього одягу з укріплених ґрунтів». Стандарт встановлює вимоги до технологічних процесів застосування укріплених грунтів при будівництві та ремонті дорожніх одягів жорсткого та нежорсткого типу, а також контролю якості їх виконання. Зазначені вимоги  розповсюджуються на суб’єктів господарювання, незалежно від форми власності і підпорядкування, які застосовують укріплені грунти при будівництві та ремонті дорожніх одягів автомобільних доріг загального користування. ДСТУ 8801:2018 «Автомобільні дороги. Настанова з улаштування шарів дорожнього одягу з укріплених ґрунтів» вступить в дію з 01 жовтня 2019 року.

Останє оновлення ( 24.09.2018 )
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 85 - 105 з 1516
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.