Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Про затвердження плану розроблення технічних регламентів на 2017 рік
Написав Zhanna   
25.04.2017
 
Прийнято національні стандарти на нафту та нафтопродукти
Написав Zhanna   
24.04.2017

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД №78 від 13 квітня 2017р."Про прийняття національного нормативного документа, гармонізованого з міждержавним нормативним документом"(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 24.04.2017 )
 
План проведення семінарів, нарад, конференцій та інших заходів у І півріччі 2017 року
Написав Zhanna   
28.04.2017

    Запрошуємо представників підприємств та жителів області на семінари, наради, конференції та інші заходи, які будуть проводитися фахівцями ДП «Полтавастандартметрологія»! Ознайомитися з планом заходів на І півріччя 2017 року можна натиснувши кнопку «Детальніше».

Останє оновлення ( 12.05.2017 )
Детальніше...
 
Усі ваги повинні бути повірені!
Написав Zhanna   
20.04.2017

      Практично щодня кожному з нас доводиться купувати той чи інший товар «на вагу», тож щоразу ми ризикуємо стати жертвою обважування. І хоча на перший погляд нестачу 20-30-ти чи то й 100 грамів під час покупки не помітиш, так само, як і сотня кілограмів «не зробить погоди», коли йдеться про багатотонний вантаж, якщо користуватися послугами недобросовісних продавців постійно, за рік набіжить дуже відчутна для Вашого бюджету сума. Саме тому відповідно до Закону України «Про метрологію і метрологічну діяльність» усі ваги, які використовуються під час торгівельно-комерційних операцій, підлягають обов’язковій повірці один раз на рік. Якщо зважувальний пристрій не пройшов цю процедуру, він не повинен бути допущеним до експлуатації.

Останє оновлення ( 20.04.2017 )
Детальніше...
 
Про нові національні стандарти та перенесення скасування ГОСТів
Написав Zhanna   
19.04.2017

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 10 квітня 2017 р. № 70 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"(ЗАВАНТАЖИТИ)

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 11 квітня 2017 р. № 76 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з міждержавними нормативними документами, скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні та перенесення термінів скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Конкурс «Полтавський Великдень» - унікальна можливість позмагатися, чия паска краща!
Написав Zhanna   
14.04.2017

        За кілька днів в Україну прийде світле й величне християнське свято – Великдень, яке не лише вшановує воскресіння Ісуса Христа, а й символізує оновлення землі та природи, духовне й фізичне відродження. Це свято неможливо уявити без традиційної пасхальної випічки. Майстерність випікати пасхальний хліб здавна цінували наші пращури, в кожній родині з покоління у покоління, від господині до господині передавалися свої рецепти неповторної паски.

         У наш час сучасна жінка далеко не завжди має час і можливість присвятити щонайменше півдня вибагливій здобі. Тож ці клопоти поступово взяли на себе професіонали, яких обєднує та щороку збирає в себе на конкурс «Полтавський Великдень» державне підприємство «Полтавастандартметрологія». Цього року конкурс видався ювілейним - десятим!

 Переглянути фотогалерею

Останє оновлення ( 03.05.2017 )
Детальніше...
 
Обираємо один з основних продуктів великоднього столу
Написав Zhanna   
06.04.2017

 Наближається Великдень, а його неможливо уявити без пасхальних яєць. Напередодні свята середньостатистична родина купує з півсотні, а то й більше яєчок, які служать оздобленням святкового столу, одним із основних інгредієнтів вишуканих салатів та незмінним компонентом щедрої пасхальної здоби. Тож багато хто цікавиться, який термін зберігання цього продукту і за якими критеріями обирати найякісніший?

Згідно з ДСТУ 5028:2008 яйця курячі харчові в залежності від терміну зберігання, поділяються на дієтичні (строк зберігання не перевищує семи діб, не враховуючи дня знесення) та столові (строк зберігання не перевищує 25 діб). Зберігають яйця за температури від плюс 20ºС до 0ºС. Якщо столові яйця зберігають від 0ºС до плюс 5 С, строк їхнього зберігання може бути подовжений до 33 днів. Тож, за умови дотримання необхідних умов зберігання цей продукт своїх смакових та поживних властивостей протягом двох-трьох тижнів не втратить.

Детальніше...
 
Розпушувачі мають бути максимально безпечними
Написав Zhanna   
13.04.2017

    Напередодні та під час Великодня в торгівельній мережі розпродують рекордну кількість здоби, при цьому чимало господинь і самі беруться приготувати традиційну випічку. Її рецептура, як відомо, передбачає обов’язкове використання дріжджів або інших розпушувачів. Що ж не завадить знати про ці речовини?

Останє оновлення ( 03.05.2017 )
Детальніше...
 
Прийнято за основу законопроект, що передбачає сертифікацію енергетичної ефективності будівель
Написав Zhanna   
05.04.2017

      У зв`язку з тим, що в Україні відсутнє спеціальне законодавство в сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, а технічний стан переважної більшості існуючих будівель та енергетичних систем не дозволяє забезпечувати адекватний рівень енергетичних характеристик будівель будло розроблено проект Закону України  «Про енергетичну ефективність будівель» (№4941-д від 14.12.2016) (ЗАВАНТАЖИТИ). Законопроект було прийнято за основу. Згідно із законопроектом для об’єктів будівництва та існуючих будівель передбачається сертифікація енергетичної ефективності з метою визначення фактичних її показників, проведення оцінки відповідності зазначених показників установленим мінімальним вимогам до енергетичної ефективності будівель, розроблення рекомендацій щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівлі, що враховують місцеві кліматичні умови та є технічно і економічно обґрунтованими. Строк дії сертифіката енергетичної ефективності  - не більше 10 років.

 
Набувають чинності нові національні стандарти
Написав Zhanna   
04.04.2017
    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 30 березня 2017 р. № 59 "Про прийняття національного нормативного документа, гармонізованого з міжнародним нормативним документом, національних нормативних документів, змін до національних нормативних документів та скасування чинності національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)
Останє оновлення ( 04.04.2017 )
 
Схвалено концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року
Написав Zhanna   
04.04.2017
Останє оновлення ( 04.04.2017 )
 
Оновлено комплексний стандарт на пластмасову сантехніку
Написав Zhanna   
04.04.2017

    Експерти CSA Group і Міжнародної асоціації керівників сантехнічних служб (IAPMO) актуалізували стандарт CSA B45.5-17/IAPMO Z124-2017 "Пластикове санітарно-технічне обладнання".  У стандарті CSA B45.5-17/IAPMO Z124-2017 містяться відповідні визначення та інша корисна інформація, а також критерії допусків для сантехнічних пристроїв. Перелік випробувальних процедур, детально описаних у стандарті, включає в себе, серед іншого, тести з обертанням, випробування на стійкість до вигинів, огляд поверхні і точкові ударні випробування.

Останє оновлення ( 04.04.2017 )
Детальніше...
 
Обережно! Нітрати!
Написав Zhanna   
03.04.2017
   З приходом весни на ринках та в продуктових крамницях починається справжній «овочево-фруктовий бум», адже втомлений від авітамінозу організм, прагне поповнити запаси вітамінів. Тож нам до нестями хочеться похрумтіти свіженьким огірочком, поласувати червонощоким помідором чи приготувати салат з великою кількістю свіжої зелені. Дещо пізніше до «молоденьких» овочів приєднаються перші фрукти: черешні, полуниці, суниці. Ми купуємо це все, їмо самі й годуємо своїх дітей. Хоча й знаємо, що такі плоди містять більше нітратів, ніж корисних речовин.
Останє оновлення ( 31.03.2017 )
Детальніше...
 
В Україні буде запроваджено сертифікат походження риби
Написав Zhanna   
31.03.2017

     За даними галузевих асоціацій та експертів у 2015 році незаконний вилов риби склав більше 200 тис. тонн проти легального вилову у 80 тис. Тому гостро постало питання впровадження інструменту для унеможливлення реалізації браконьєрської риби, тим самим відкривши нові ніші для легальних виробників. Таким інструментом стане обов’язковий сертифікат походження вилучених водних біоресурсів (сертифікат походження риби).

Останє оновлення ( 31.03.2017 )
Детальніше...
 
Уряд затвердив новий Техрегламент обмеження використання небезпечних речовин в обладнанні
Написав Zhanna   
30.03.2017

     Уряд затвердив новий Технічний регламент обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні. Документом передбачено встановлення:

·                          вимог щодо обмеження використання небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні з метою сприяння охороні здоров'я людини і довкілля;

·           обов'язків суб'єктів господарювання; процедури оцінки відповідності електричного та електронного обладнання вимогам Технічного регламенту;

·                   вимог до складення декларації, маркування відповідності та здійснення державного ринкового нагляду щодо введеного в обіг електричного та електронного обладнання;

·                допустимих значень концентрації небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні.

     Технічний регламент розроблено на основі Директиви 2011/65/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 8 червня 2011 р. про обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні і максимально відповідає її вимогам.

 
Скасування ряду ГОСТів перенесено
Написав Zhanna   
28.03.2017

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. №53 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"(ЗАВАНТАЖИТИ)

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. №52 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"(ЗАВАНТАЖИТИ)

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. № 50 "Про перенесення термінів скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"(ЗАВАНТАЖИТИ)

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. № 49 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"(ЗАВАНТАЖИТИ)
 
Ми повинні знати, що ми п’ємо
Написав Zhanna   
31.03.2017

     Як відомо, вода, яку ми вживаємо щодня, неабияк впливає на стан нашого здоров’я, адже наш організм на 80% складається саме з неї. Тож вода бере участь у всіх фізіологічних та біохімічних процесах, які в ньому відбуваються. Проте, далеко не всім щастить споживати якісну питну воду і з настанням весни, ця проблема загострюється, адже саме о цій порі, після танення снігів та повеней, в грунтові води потрапляє додаткова порція шкідливих речовин.

Останє оновлення ( 12.04.2017 )
Детальніше...
 
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» повернулися з тренінгу, який проходив у Пекіні
Написав Zhanna   
23.03.2017

    Днями фахівці науково-дослідного випробувального центру електричних ламп та технологічного обладнання (ЦВЕЛ), що діє на базі ДП «Полтавастандартметрологія», повернулися з триденного тренінгу, який проходив у столиці Китаю. До Пекіну їх запросили як учасників міжнародних міжлабораторних порівняльних випробувань, які проводилися наприкінці минулого року. ЦВЕЛ з честю пройшов ці випробування, ще раз підтвердивши точність результатів своїх вимірювань.

Детальніше...
 
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» провели семінар з метрологічного забезпечення виробництва
Написав Zhanna   
23.03.2017

     23 березня на базі ДП «Полтавастандартметрологія» пройшов семінар на тему: «Актуальні питання метрологічного забезпечення виробництва та лабораторій». У ньому взяли участь більше 20 представників з різних підприємств нашої області.

      Відкрив семінар начальник відділу з оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки ДП «Полтавастандартметрологія» Іван Кириленко, який ознайомив присутніх з особливостями нової редакції Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Зокрема, учасники засідання розглянули як законодавчо регульовані сфери діяльності, так і ті, що є нині добровільними, але мають неабияке значення для нормального функціонування кожного підприємства.

Останє оновлення ( 24.03.2017 )
Детальніше...
 
ДП «Полтавастандартметрологія» призначено органом з оцінки відповідності вимогам кількох ТР
Написав Zhanna   
22.03.2017

      Наказом Мінекономрозвитку № 400 від 16.03.2017 року ДП «Полтавастандартметрологія» призначено органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.01.2016р. №94, з присвоєним ідентифікаційним номером UA. TR.023  (ЗАВАНТАЖИТИ Наказ) .

       Наказом Мінекономрозвитку № 401 від 16.03.2017 року ДП «Полтавастандартметрологія» призначено органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015р.№1077, з присвоєним ідентифікаційним номером UA.TR.023 (ЗАВАНТАЖИТИ Наказ).

Останє оновлення ( 03.04.2017 )
 
Наказ Мінекономрозвитку N 341 "Про затвердження Зміни N 1 до національного класифікатора ДК 021:2015
Написав Zhanna   
21.03.2017
   Наказ Мінекономрозвитку України від 9 березня 2017 року N 341 "Про затвердження Зміни N 1 до національного класифікатора ДК 021:2015"(ЗАВАНТАЖИТИ)
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 85 - 105 з 1225
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2017 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.